Gwiazda "Królowych życia" przeżyła osobisty dramat. Straciła dziecko. "Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk"

Widzowie "Królowych życia" będą świadkami tragedii jednej z uczestniczek. Dagmara będzie pocieszać przyjaciółkę, która straciła dziecko.

"Królowe życia" jeden z bardziej popularnych programów emitowanych na antenie TTV. Bohaterowie szybko stali się gwiazdami, a widzowie chętnie śledzą ich losy. Bez wątpienia największą popularnością cieszy się Dagmara Kaźmierska. Uczestniczka show chętnie pokazuje na wizji swoich bliskich. Poznaliśmy jej syna Conana oraz przyjaciół, w tym Edzię. To właśnie ją spotkała tragedia.

"Królowe życia". Edzia straciła dziecko

O życiu prywatnym Edzi wiemy tak naprawdę niewiele. Nie posiada ona konta na Instagramie i nie opowiada za bardzo o sobie. Ostatni sezon "Królowych życia" zakończył się tym, że podzieliła się z fanami radosną nowiną i oznajmiła, że zostanie mamą. Jednak w najbliższym odcinku poznamy jej smutną historię. Okazuje się, że bohaterka straciła dziecko i ciężko jej jest się z tym pogodzić. Zwłaszcza, że już przygotowała wyprawkę dla malucha.

Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Doznałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy - mówiła zrozpaczona Edzia.

Kaźmierska przed kamerami opisze historię Edzi:

Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch****e, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu.
 

Edzia będzie mogła liczyć na wsparcie Dagmary. Ta będzie prosić Edzię, żeby nie "rozpaczała i nie była smutna". Miało to być jej trzecie dziecko. Nowak ma już 12-letnią córkę Kryspinę i 20-letniego syna Nicolasa.