Jennifer Aniston i Brad Pitt zagrali razem po latach. Widać, że aktor był nieco skrępowany. "Cześć Brad, jesteś taki seksowny"

Tak, to prawda! Jennifer Aniston i Brad Pitt ponownie razem wystąpili. I to w bardzo gorącej scenie.

Kilka dni temu pisaliśmy o wyjątkowym projekcie charytatywnym #FastTimesLive, który na nowo połączył Jennifer Aniston i Brada Pitta. 17 września odbyła się premiera zapowiadanego spektaklu, a internauci z całego świata mogli zobaczyć byłych partnerów, którzy zagrali razem po kilkudziesięciu latach.

Jennifer Aniston i Brad Pitt zagrali razem w internetowym spektaklu

W czwartek odbyła się premiera internetowego projektu, w którym udział wzięli między innymi Morgan Freeman, Julia Roberts czy Shia LaBeouf. Wcielili się oni w bohaterów kultowej komedii dla młodzieży "Beztroskie lata w Ridgemont High" z 1982 roku i zagrali wyjątkowy spektakl na żywo.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Brad Pitt i Jennifer Aniston planują wspólne wakacje w Meksyku. Przyjaciele im kibicują. "Nie wykluczyli powrotu do siebie"

Brad Pitt i Jennifer Aniston wystąpili w jednej scenie. I to nie byle jakiej! 56-letni aktor wcielił się w Brada Hamiltona, a 51-letnia Jennifer zagrała postać Lindy Barrett, która podkochiwała się w Bradzie (tym filmowym). Owy fragment usłyszycie, przewijając materiał do 38 minuty i 17 sekundy.

Cześć Brad. Wiesz, że zawsze uważałam cię za uroczego faceta? Jesteś taki seksowny - zaczęła swój dialog Jennifer.

Brad - tym razem ten prawdziwy - nie mógł powstrzymać się od zalotnego uśmiechu. Całe nagranie z gwiazdorską obsadą możecie obejrzeć poniżej:

 

Pod filmem nie zabrakło oczywiście komentarzy od fanów dawnej relacji Aniston i Pitta. Byli zachwyceni grą swoich idoli.

Scena Jen i Brada była taka urocza.
OMG, kocham ich! - pisali.

Zagraniczne media co chwile publikują nowe "dowody", które mają potwierdzać związek byłych małżonków. Jednak najbardziej znany na świecie aktor ma aktualnie spotykać się z 27-letnia modelką polskiego pochodzenia. Myślicie, że ulubiona para lat 90. jeszcze kiedyś będzie razem?

Sprawdź: Błyszczące sukienki na imprezę! 

Zobacz wideo A tak Pitt wyglądał w dzieciństwie