Brad Pitt i Jennifer Aniston planują wspólne wakacje w Meksyku. Przyjaciele im kibicują. "Nie wykluczyli powrotu do siebie"

Brad Pitt i Jennifer Aniston wybierają się na wspólny urlop do meksykańskiego kurortu. Czy po blisko piętnastu latach od rozwodu wrócą do siebie?

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli się spotykać w 1998 roku, a już dwa lata później pobrali się na prywatnej ceremonii w Malibu. Przez ponad pół dekady uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par Hollywood. Ich idealny związek zaczął się rozpadać w 2005 roku, kiedy Pitt wdał się w romans z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu "Pan i Pani Smith". Małżeństwo Pitta i Aniston zakończyło się rozwodem, a niegdyś idealni kochankowie stali się sobie wrodzy.

Wygląda jednak na to, że kryzys w ich relacji został zażegnany. Kiedy filmowy Pan Smith rozstał się z Jolie, w mediach zaczęły pojawiać się plotki o odnowieniu kontaktu z Aniston. Przesłanki brukowców podgrzały ich wspólne zdjęcia z gali SAG Awards, wykonane na początku 2020 roku.

Zobacz też: Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w czułym uścisku! Na ten moment fani czekali 15 lat. Było warto, te ujęcia nie uciszą plotek

Brad Pitt i Jennifer Aniston planują wspólne wakacje

Jak podają zagraniczne media, relacja Pitta i Aniston znów nabiera rumieńców. Byli małżonkowie razem z przyjaciółmi planują wspólny wyjazd do Meksyku, a zdaniem informatora portalu Ok! Magazine, podczas urlopu w meksykańskim Cabo San Lucas mają poważnie zastanowić się nad swoją relacją:

Nie wykluczyli powrotu do siebie, ale nie chcą się z niczym spieszyć. Mają dylemat, czy niszczyć tak piękną przyjaźń, dlatego wolą poczekać z podjęciem decyzji - czytamy na łamach magazynu.

Brukowiec przekonuje jednak, że między Bradem a Jennifer nie dojdzie do żadnych niezręcznych sytuacji. Miłość byłych kochanków podobno przerodziła się w przyjaźń, której nie chcą niszczyć:

Brad i Jen nigdy nie stracili ze sobą kontaktu. Po prostu nie był on już tak intensywny, co zmniejszało presję. Obecnie po prostu cieszą się z przyjaźni i muszą pomyśleć, zanim w coś się zaangażują. Jen ma kilka ulubionych miejsc w Cabo, gdzie ona i jej goście są traktowani jak członkowie rodziny królewskiej.

Zobacz też: Brad Pitt zostanie ojcem? "Jest zachwycony ciążą", ale... matką dziecka wcale nie jest jego nowa dziewczyna

Atmosferę podgrzewa fakt, że były mąż Angeliny Jolie zaczął spotykać się z Nicole Poturalski, niemiecką modelką polskiego pochodzenia. Myślicie, że meksykańskie wakacje aktora z Jen to zapowiedź końca jego nowego związku z 27-latką?

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości