Ewa Chodakowska pozuje w bikini. Dociekliwa fanka: "Po co tyle retuszu?". Trenerka wyjaśnia

Najnowsze zdjęcie, jakie u siebie na Instagramie zamieściła Ewa Chodakowska, wywołało niemało emocji. Wszystko przez nadmierny retusz, na co uwagę zwrócili użytkownicy Instagrama.

Ewa Chodakowska bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami w bikini, a to dlatego, że sama jest ambasadorką jednej z firm, które je produkują. Na najnowszej fotce, jaką zamieściła na Instagramie, możemy zobaczyć ją właśnie w takim wydaniu. Jednej z internautek nie spodobał się nadmierny retusz zdjęcia, do czego sama zainteresowana obszernie się odniosła. 

ZOBACZ: Ewa Chodakowska obchodzi 11. rocznicę związku z mężem. "To miał być wakacyjny romans". Wprowadziła się do niego po 10 dniach

Ewa Chodakowska za bardzo retuszuje zdjęcia

Gwiazdy polskiego, jak i zagranicznego show-biznesu często przesadzają z retuszowaniem zdjęć, co często wypominają im czuli internauci. Niedawno pisaliśmy o tym, że Doda nieco przekombinowała z obróbką zdjęcia. Teraz przyszedł czas na Chodakowską. Trenerka pozuje w bikini, a fanka zwraca uwagę, że jest zbyt wygładzona. 

Po co tyle retuszu? Ewa twoje ciało wygląda idealnie bez tych wszystkich przeróbek i filtrów. 

Ewa szybko odpowiedziała zaniepokojonej fance. 

Skoro wygląda z filtrami i bez filtrów dobrze, to w czym problem? To zdjęcie jest pro do kampanii, a amatorskich zdjęć u mnie na profilu nie brakuje. P.S. Ja kocham te fotkę - odpisała. 

Widocznie sporo sposób zwróciło uwagę na retusz zdjęcia, bowiem trenerka odniosła się do retuszu w samym opisie zdjęcia. 

Babeczki Kochane. Grzmieć trzeba mieć o co, a tu afera co najmniej jakby mi ktoś trzecią nogę domalował. Wyluzujcie troszkę. U mnie na profilu jest pełno zdjęć amatorskich i filmików, na których widać moje ciało Nie ma się co denerwować. Warto te nerwy zostawić na prawdziwe problemy - czytamy pod postem.
 

Faktycznie przesadziła? 

ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało jako motywację dla uczestniczek jej wyzwania
Więcej o: