Doda przesadziła z retuszem? Wrzuciła do sieci seksowne zdjęcie, na którym linia ud zniknęła

Już niedługo na kinowych ekranach będziemy mogli podziwiać kolejne dzieło Dody, "Dziewczyny z Dubaju". Aktualnie wokalistka i producentka przebywa w Cannes, gdzie kończy nagrywać sceny do filmu. Korzystając z okazji relaksuje się w pięknej scenerii i wrzuca wiele zdjęć do sieci. Na jednym coś nie gra. Spójrzcie na uda Rabczewskiej.

Doda jest właścicielką bardzo atrakcyjnego, wysportowanego i seksownego ciała. Gwiazda często publikuje w sieci nagrania, jak ćwiczy ze znajomą w parku na Polach Mokotowskich w Warszawie. Nic więc dziwnego, że z chęcią chwali się efektami treningów podczas wyjazdu do słonecznego Cannes. Ostatnio opublikowała ujęcie, które ktoś wykonał jej w luksusowym hotelu. Gwiazda pozuje na schodach, jednak my patrzymy na jej uda. Chyba przy nich majstrowała.

POLECAMYNie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda wybrały takie same kreacje. Lewandowska i Rozenek też zaliczyły podobne "wpadki"

Zobacz wideo Doda opowiada o pracy z Janem Englertem i Beatą Ścibakówną

Doda znów nieudolnie przerobiła zdjęcie?

Choć Rabczewska ma piękne ciało, zaczęła chyba korzystać z photoshopa. Jakiś czas temu na jej zdjęciu wykrzywione było drzewo, a woda w tle dziwnie falowała. Tym razem zniknęła linia ud. Gwiazda chcąc prawdopodobnie uwypuklić górną część przedniej kończyny, rozmyła fragment zdjęcia.

Promuje barwy biało czerwone na lazurowym. Nie mylić z Maltą - napisała pod fotografią.
 

Mimo lekkiej ingerencji przy zdjęciu, fani słali gwieździe mnóstwo komplementów.

Wow, wow, wow! Końca nóg nie widać! Zazdro.
Nasze dobro narodowe.
Obłędna.
Podziwiam i nie wierzę czasami, że bliżej Ci do 40-stki niż dalej. Wyglądasz po prostu oszałamiająco!

Cóż, odrobina photoshopa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, aczkolwiek uważamy, że Dorota wcale nie potrzebuje tej aplikacji. Kochana, usuwaj ją! Czekamy na więcej pięknych zdjęć z Cannes.

ZOBACZ TEŻGwiazda na twojej imprezie. To możliwe. Za występ Zenka zapłacisz 35 tysięcy. Beata Kozidrak i Doda są jeszcze droższe. Sprawdziliśmy ceny