"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski staje w obronie krytykowanej Katarzyny Cichopek. "To świetna dziewczyna"

Debiut Katarzyny Cichopek w roli gospodyni "Pytania na śniadania" wzbudził skrajne emocje wśród widzów. Internauci nie oszczędzili słów krytyki pod adresem celebrytki. Uważają, że ta mocno odstaje od reszty ekipy i jest zbyt sztuczna. Teraz jej partner ze śniadaniówki - Maciej Kurzajewski, staje w jej obronie.

Zmiany obsady prowadzących w "Pytaniu na śniadanie" odbiły się szerokim echem w mediach. Głośno było o mocnym odejściu Macademian Girl, która nie zgodziła się podpisać kontrowersyjnej umowy lojalnościowej z Telewizją Polską, według której blogerka miałaby dzielić się z TVP zyskami z kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Niemałym zaskoczeniem było również zastępstwo, bowiem zdecydowano, że to Katarzyna Cichopek wypełni lukę po Tamarze, a partnerować jej będzie Maciej Kurzajewski. Debiut aktorki w roli prowadzącej śniadaniówki nie do końca przypadł do gustu widzom, więc partner gwiazdy z anteny zdecydował się stanąć w jej obronie. 

ZOBACZ TEŻ: Ekipa "Pytania na śniadanie" nie rozumie wyboru Katarzyny Cichopek na prowadzącą. "Położyła chyba każdy możliwy program" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maciej Kurzajewski broni Kasi Cichopek

Już po pierwszym prowadzonym przez Kasię Cichopek odcinku śniadaniówki w mediach społecznościowych rozpętała się niemała burza. Widzowie nie szczędzili aktorce "M jak miłość" słów krytyki, o czym pisaliśmy TUTAJ. Sama zainteresowana nie odniosła się do słów zawiedzionych widzów, jednak zrobił to Maciej Kurzajewski. Pod jednym z postów prezentera na Instagramie obserwatorzy zarzucali jego partnerce sztuczność.

Pani Kasiu, mniej sztucznego uśmiechu i będzie super - pisała jedna z internautek.

Kurzajewski nie czekał długo z odpowiedzią.

Pani Kasia ma piękny uśmiech. Pozdrawiam - skwitował. 

Inna internautka pokusiła się o nieco bardziej obszerną wypowiedź na temat nowej prowadzącej. Zaznaczyła, że władze stacji nie trafiły z wyborem. Co więcej, uważa, że widzowie nigdy nie polubią Cichopek w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". 

Fakt, mogli dać np. Annę Popek, ale nie Cichopek. Jak widzę, to na razie nie ma szansy, aby was ludzie polubili. A ja gadam, że trzeba dać szansę nowym - czytamy. 

Tutaj również Kurzajewski postanowił zareagować. 

No i fajnie. Kasia to świetna dziewczyna. Ania też - odpowiedział prezenter. 

Maciej KurzajewskiMaciej Kurzajewski instagram.com@maciejkurzajewski

Myślicie, że widzowie jeszcze docenią Kasię Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"?  

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zadebiutowała w PNŚ