Brad Pitt zostanie ojcem? "Jest zachwycony ciążą", ale... matką dziecka wcale nie jest jego nowa dziewczyna

Od kilku tygodni zagraniczne media rozpisują się na temat romansu Brada Pitta z Nicole Poturalski. News o tym, że aktor ponownie zostanie ojcem, maksymalnie podgrzewa atmosferę. Okazuje się jednak, że matką dziecka nie jest wcale nowa dziewczyna gwiazdora...

Brad Pitt znów zostanie ojcem? Ta informacja wstrząsnęła zagraniczną prasą. Po rozstaniu z Angeliną Jolie aktor spotykał się z kilkoma celebrytkami, jednak według doniesień mediów jego sercem zawładnęła Nicole Poturalski - modelka z polskimi korzeniami, która trwa w "otwartym związku małżeńskim" z 68-letnim milionerem. Nie ma w tym nic dziwnego, że przyłapani na randkach zakochani stali się obiektem zainteresowań większości tabloidów, a wieść o przyjściu na świat kolejnego potomka gwiazdora obiegła brukowce w mgnieniu oka. Wszystko składałoby się w jedną całość, gdyby nie fakt, że matką wspomnianej pociechy wcale nie ma być nowa dziewczyna Brada. Kto więc nosi dziecko Pitta? Tę radosną nowinę miały przekazać... byłe żony gwiazdora. 

Kto jest matką dziecka Brada Pitta?

Podobno na to pytanie odpowiedź znalazł magazyn "Life&Style", na okładce którego pojawiła się informacja o kolejnym potomku gwiazdora wraz ze zdjęciami ciężarnej tajemniczej matki dziecka. Co ciekawe, na fotografiach widnieje wizerunek popularnej aktorki, Alii Shawkat, która w jednym z wywiadów zarzekała się, że z Bradem łączą ją jedynie przyjacielskie stosunki.

 

Anonimowy informator tabloidu twierdzi, że parę z ust o ciąży Shawkat i ponownym ojcostwie Pitta puściła sama Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Brad jest zachwycony ciążą, chociaż nie wszyscy podzielają ich entuzjazm, m.in. Angelina. Nie chce, by Alia stała się częścią życia jej dzieci, a tak się stanie, gdy urodzi dziecko Brada. Nie jest na to gotowa - donosi źródło. 

Cóż, doniesienia te wydają się absurdalne, jednak czy w świecie hollywoodzkiego show-biznesu nie jest wszystko możliwe?

Zobacz wideo Myślicie, że związek Brada i Nicole będzie tak samo burzliwy jak małżeństwo z Angeliną?