Agnieszka Wesołowska pokazała efekty treningów i żartuje, że szykuje się na wybieg Victoria's Secret. Fani pod wrażeniem

Żona Jakuba Wesołowskiego pochwaliła się zdjęciem po treningu. Agnieszka Wesołowska jest bardzo zadowolona ze współpracy z trenerką.

Partnerki znanych aktorów zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. Do takich należy żona Jakuba Wesołowskiego, Agnieszka Wesołowska. Żona aktora, podobnie jak jej mąż, jest aktywna fizycznie i wolne chwile spędza na sali treningowej, ćwicząc w domu, jeżdżąc na rowerze albo biegając. Ostatnio ukochana aktora pochwaliła się zdjęciem z sali treningowej, na którym prezentuje wysportowane ciało. 

ZOBACZ: Wesołowscy obchodzą 5 rocznicę ślubu. Żona aktora przypomniała zdjęcia z uroczystości. "Spojrzenie, które zwala mnie z nóg"

Agnieszka Wesołowska pokazała wysportowane ciało

Wiele gwiazd stara się dążyć do idealnej sylwetki. Mowa o takich słowach, jak choćby: Agata Rubik, Zofia Zborowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Doda, Maja Bohosiewicz czy Paulina Sykut-Jeżyna. Wzorem dla nich są często popularne trenerki jak Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska. Nie inaczej jest w przypadku Agnieszki Wesołowskiej. Żona gwiazdora "Na Wspólnej" pochwaliła się zdjęciem, na którym widać jej nienaganną, szczupłą sylwetkę. 

Takie postępy treningowe możliwe tylko pod opieką Karoliny! Kocham, szanuję, dziękuję! W takim samym składzie jedziemy dalej, prosto na wybieg Victoria’s Secret - napisała Agnieszka Wesołowska na Instagramie.
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem pracy, jaką Agnieszka wykonała na sali treningowej. 

Pozazdrościć formy!
Mam tę moc! Mam tę moc...
Forma szacun - pisali obserwatorzy.

Brawo Agnieszka! Wyglądasz świetnie. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Wesołowska wróciła na Instagram po pięciu miesiącach przerwy. "Otwieram nowy rozdział w życiu"

Zobacz wideo Kuba Wesołowski organizuje duże show coachingowe. Wśród mówców Anna Lewandowska i Łukasz Jakóbiak
Więcej o: