Siostra Lewandowskiego na rodzinnym ujęciu nad morzem. Jest przystojny mąż i malutka córka. "Młodzi, piękni i dobrze ubrani"

Milena Lewandowska-Miro wrzuciła na Instagrama wakacyjną fotografię. Do zdjęcia pozuje z ukochanym i niespełna dwumiesięczną córką.

Milena Lewandowska-Miros nie jest wprawdzie osobą publiczną, ale na jej Instagramie każdego dnia przybywa obserwatorów. Ostatnio dzieje się tak głównie dlatego, że na świat przyszło drugie dziecko siostry polskiego napastnika. Milena urodziła bowiem córkę, z którą niedawno zapozowała do zdjęcia. Paniom towarzyszy dumna głowa rodziny.

POLECAMYSiostra Roberta Lewandowskiego urodziła! Milena Lewandowska zdradziła płeć dziecka na Instagramie

Zobacz wideo Niesamowity trening Roberta Lewandowskiego. Był jak Spiderman

Milena Lewandowska-Miros pochwaliła się rodzinną pamiątką z wakacji nad polskim morze

Ostatnio pisaliśmy, że Milena Lewandowska pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką. I choć siostra Roberta nie pokazała w pełni twarzy dziewczynki, wygląda na to, że uroczych fotografii z maleństwem będzie publikować teraz więcej. W poniedziałek na jej Instagramie pojawił się nowy post, na którym do zdjęcia pozują dumni rodzice i śpiąca na rękach mamy córcia. Państwo Miros wybrali się z dziećmi nad polskie morze, a autorem zdjęcia jest prawdopodobnie pięcioletni syn pary, Leon.

 

Fotografię zasypała lawina pięknych komentarzy internautów.

Młodzi, piękni i dobrze ubrani.
Perfecto!
Kwitnąco Pani wygląda! Całuję i pozdrawiam serdecznie.

Milena Lewandowska bierze przykład z brata i nie udostępnia wizerunku pociech. Prawdopodobnie robi to dla ich bezpieczeństwa i chce, by dzieci samie zadecydowały w przyszłości, czy chcą być osobami publicznymi, czy nie.

ZOBACZ TEŻSiostra Roberta Lewandowskiego obchodzi szóstą rocznicę ślubu. Z tej okazji Milena Lewandowska pokazała suknię. Obłędna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.