Były mąż Moniki Zamachowskiej został ojcem. Do sieci trafiło zdjęcie malucha. Opublikował je syn prezenterki

Na profilu na Instagramie syna Moniki Zamachowskiej pojawił się ważny wpis. Były mąż prezenterki, Jamie Malcolm, został ponownie ojcem, a Tomasz poznał młodszego brata.

Monika Zamachowska i Jamie Malcolm byli małżeństwem przez 11 lat (rozstali się w 2012 roku). Doczekali się dwójki dzieci: syna Tomasza i córki Zofii. Prezenterka dwa lata po rozwodzie ponownie wyszła za mąż (za Zbigniewa Zamachowskiego). Brytyjski pilot także ułożył sobie życie prywatne. Rok temu poślubił swoją ukochaną, a niedawno po raz kolejny został ojcem.

Były mąż Moniki Zamachowskiej został ojcem

Tomasz przebywa aktualnie w Wielkiej Brytanii, gdzie spędza czas z tatą i jego nową rodziną. Bardzo się cieszy z narodzin brata. Na Instagramie dodał zdjęcie z maluchem oraz podzielił się swoją radością. Pogratulował także ojcu oraz jego żonie, z którymi utrzymuje ciepłe relacje:

Poznajcie nowego Malcolma! Mój mały braciszek Monty James Malcolm. Mój ojciec i moja macocha właśnie urodzili dziecko! Jestem z nich bardzo dumny. I bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny zostałem bratem! Kocham Cie Monty! - napisał podekscytowany.
 

Jednak nie ukrywa żalu, że w żyłach chłopca nie płynie polska krew. Ma jednak już pewne plany wobec brata - w przyszłości che nauczyć go naszego języka.

Niestety, to już nie Polak jak ja! On jest w 100 proc. Brytyjczykiem. Mam nadzieję, że uda mi się go nauczyć mówić po polsku - zapowiedział.

W komentarzach posypały się gratulacje oraz życzenia:

Gratulacje, dużo zdrówka dla mamy maleństwa.
Gratuluję Tom. Fajnego masz braciszka.
Jaki słodki - zachwycają się niektórzy.
Zobacz wideo Monika Zamachowska troszczy się o męża

Pomimo rozwodu Monika i Jamie zachowują przyjacielskie relacje. Uniknęli kłótni i wzajemnych pretensji, wspólnie wychowują dzieci. Prezenterka ceni także nową żonę byłego męża. Jest ona sporo od niego młodsza i dzięki temu ma świetny kontakt z Zofią i Tomaszem. Z pasierbami chętnie spędza czas.

Gratulujemy!