Kinga Rusin prezentuje umięśnione ciało na plaży. "Co za figura"

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie z plaży. Dziennikarka skupiła się na promocji kosmetyków, ale wielbiciele zwrócili uwagę na jej rewelacyjną figurę.

Kinga Rusin jest prawdziwym wulkanem energii. Dziennikarka jest aktywna fizycznie i uwielbia wszelkiego rodzaju sporty. Jeździ konno, biega, a także uprawia sporty wodne. Wiele lat temu zmotywował ją do tego lekarz, który zdiagnozował u niej chorobę Hashimoto. Od tamtej pory gwiazda zmieniła styl życia, zrezygnowała ze spożywania mięsa i cieszy się wspaniałą sylwetką. Niedawno gwiazda opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie i zaprezentowała świetną formę. 

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki

Kinga Rusin prezentuje zgrabne ciało na plaży

Kinga Rusin słynie z zamiłowania do aktywności fizycznej. W wielu wywiadach podkreślała, że zwraca uwagę również na to, co je. Dziennikarka stroni od głodówek czy restrykcyjnych diet. Postawiła na roślinną dietę, bogatą w warzywa i owoce. Zrezygnowała z produktów wysoko przetworzonych, a także ograniczyła spożycie soli, cukru i produktów mącznych. Trzeba przyznać, że konsekwencja zaprocentowała, bo Kinga może pochwalić się idealną sylwetką z zarysowanymi mięśniami. Aż trudno uwierzyć, że ma czterdzieści dziewięć lat, bo wygląda na dwa razy mniej! Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie z plaży, które opublikowała na swoim profilu. 

 

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili świetną formę dziennikarki i obsypali ją komplementami. 

Co za ciało! Do schrupania.
Wygląda pani jak dziewczynka.
Pięknie pani wygląda, co za figura - czytamy w komentarzach.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi opiniami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.