"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita chwali się córeczką, która skończyła miesiąc. Bianka jest śliczna!

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się w mediach społecznościowych swoim macierzyństwem. Opublikowała urocze zdjęcie córki, celebrując pierwszy miesiąc jej życia.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest "ojcem" wielu udanych związków i jak się okazuje również dzieci. Idealnym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest małżeństwo Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka. Popularna z telewizyjnego eksperymentu choreografka na początku lipca tego roku po raz drugi została mamą. Do rocznego Jerzyka dołączyła Bianka. Szczęśliwa rodzicielka non stop raczy internautów wpisami na temat wychowywania pociech i uroczymi fotografiami maluchów. Tym razem pokazała, jak dużą dziewczynką jest jej miesięczna córka. 

Anita ze "Ślubu..." pokazała córkę

Drugie dziecko Anity i Adriana przyszło na świat 7 lipca tego roku. Młoda mama przez dłuższy czas nie zdradzała imienia swojej pociechy, twierdząc, że miała problem z jego wyborem. Ponoć do samego porodu przyszli rodzice nie wiedzieli, jak będzie nazywać się ich córka. Teraz już jest wszystko jasne! Mała dziewczynka otrzymała piękne i nietypowe imię - Bianka. Choć czy rzeczywiście Bianka jest mała? Jej mama przekonuje, że miesięczna córeczka osiąga już spore rozmiary. 

Na instagramowym profilu Anity Szydłowskiej pojawiło się urocze InstaStories, na których żona Adriana oficjalnie przedstawia swoją miesięczną pociechę. 

Cześć, to ja Bianka - mam już ponad miesiąc i jestem już taką dużą dziewczynką - czytamy w relacji popularnej mamy. 

Anita SzydłowskaAnita Szydłowska Instagram/ @anitaczylija

Na opublikowane na InstaStories fotografie Bianki nie mogli reagować zauroczeni maluchem internauci. Robili to jednak pod innymi zdjęciami dziewczynki, które znalazły się na profilu Anity.

Piękne imię nosi córeczka!
O wow, jaka słodka dziewczynka!
Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również doczekali się synka!

Anita i Adrian wiodą spokojne życie rodzinne. Niestety nie może pochwalić się tym Justyna Żyła, która wywołała szum w mediach kolejnym zdjęciem!