Zofia Zborowska "w szpagacie" je hummus na tle oryginalnej kuchni. Fani reagują: Zielona, omg

Zofia Zborowska niedawno wprowadziła się z mężem do nowego domu i już zdążyła dyskretnie pochwalić się oryginalną kuchnią. Butelkowa zieleń mebli zachwyciła fanów.

To właśnie w głównej mierze Instagramowi Zofia Zborowska zawdzięcza sławę. Za pomocą popularnej aplikacji utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami i pokazuje codzienność. Niedawno głośno było o przeprowadzce influencerki. Razem z mężem, Andrzejem Wroną, zamieszkała w nowym domu i zdążyła już wyprawić powitalną imprezę, na której pojawili się znani goście. Okazało się nawet, że sąsiadami aktorki będą teraz Rubikowie. Zofia uchyliła rąbka tajemnicy, prezentując w mediach społecznościowych niektóre fragmenty zaaranżowanych przez nią pomieszczeń. Tym razem na internautach wrażenie wywarła oryginalna kuchnia. Zborowska co dzień może w niej śpiewać "Zielono mi"!

Zielona kuchnia Zofii Zborowskiej

Na instagramowym profilu Zofii Zborowskiej pojawiło się przyciągające uwagę zdjęcie. Aktorka pozuje do niego, siedząc na podłodze w dość szerokim "szpagacie". Przy okazji zajada się hummusem, którego różowa barwa mocno zmyliła dociekliwych internautów. W komentarzach pojawiły się sugestie, że posiłek influencerki podkoloryzował burak. Jednak ani hummus ani widok rozciągniętej Zborowskiej nie przyćmił blasku oryginalnej kuchni. Fani gwiazdy od razu dostrzegli unikatowe zielone meble.

 

W komentarzach wyłoniło się wielu sympatyków niebanalnego wnętrza, które dyskretnie zaprezentowała Zofia. 

Zielona kuchnia, omg! Cudowna!
Piękny kolor kuchni. 
Wspaniała butelkowa zieleń mebli!
Czy to hummus czy mielone - ja kocham takie kuchnie zielone - rymują użytkownicy Instagrama. 

Podzielacie opinię zachwyconych internautów?

Zobacz wideo Panieński Zborowskiej i kawalerski Wrony to były huczne imprezy!
Więcej o: