Anna Lewandowska wpuściła internautów w nieznane zakamarki domu. Jest pięknie! Spójrzcie na stolik do kawy. Cena, o dziwo, przystępna

Anna Lewandowska znowu zaskoczyła fanów. Pokazała dotąd skrywany fragment swojego domu.

Anna i Robert Lewandowscy mają kilka przepięknych nieruchomości. Jest to między innymi apartament w Warszawie na ulicy Złotej czy ogromna willa w Monachium. Obie posiadłości często pojawiają się na Instagramie trenerki, jednak cały czas są pomieszczenia, którymi nigdy publicznie się nie chwaliła. Ostatnio pokazała jednak piękny pokój, który tylko potwierdził, że Ania i Robert mają świetne wyczucie stylu.

Anna Lewandowska pokazała nowy fragment domu

Ostatnio na InstaStories "Lewej" pojawiło się zdjęcie pomieszczenia z podpisem "coffee time". Opis i wnętrze pokoju sugeruje, że służy on do relaksu przy porannej filiżance kawy. Jako pierwsze zauważa się ogromne okna na całej ścianie, a nawet dachu, które są przysłonięte żaluzjami. Panuje tam półmrok, jednak w połączeniu z widokiem drzew otrzymujemy romantyczny klimat.

W pokoju znajdują się głównie siedzenia, a na jednym z nich widać odpoczywającą Klarę. Tuż obok stoi designerski stolik od polskiej marki Misa Form, za który trzeba zapłacić około 899 złotych. Klasa!

Mieszkanie LewandowskichMieszkanie Lewandowskich instagram/annalewandowskahpba

Jednak to niejedyne wyjątkowe zdjęcie, które udostępniła trenerka. Na kolejnym widzimy Klarę, która uroczo chowa się przed swoją mamą, siedząc na wiklinowym fotelu. W tle można zauważyć komodę, która prawdopodobnie służy również za przewijak. Być może jest to pokój drugiej córeczki, Laury.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Żona Krychowiaka chwali się nową fryzurą. Celia Jaunat ma teraz grzywkę jak "Lewa". Piłkarz jest zachwycony

Mieszkanie LewandowskichMieszkanie Lewandowskich instagram/annalewandowskahpba

Podoba Wam się styl Lewandowskich? Nam bardzo przypadł do gustu!

Zobacz wideo Widzieliście już tatuaż Ani Lewandowskiej?
Więcej o: