Aleksandra Żebrowska podzieliła się zdjęciem z domu zaledwie kilka dni po porodzie. Jej mąż dodał za to nową fotkę z synem

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się pierwszym zdjęciem z domu po porodzie. Jej mąż również nie próżnował.

Aleksandra Żebrowska kilka dni temu urodziła syna, czym wraz z mężem pochwalili się w mediach społecznościowych. Mama ma się dobrze i już wróciła do domu, co również zrelacjonowała na Instagramie. Tym razem zamieściła swoje zdjęcie zaledwie kilka dni po porodzie - je zupę przygotowaną dla niej przez męża.

ZOBACZ TEŻ: Michał Żebrowski pokazał syna: "Cześć Feliks". Ola Żebrowska też wstawiła zdjęcie. To pierwszy post po porodzie

Aleksandra Żebrowska pokazała się kilka dni po porodzie

Aleksandra Żebrowska chętnie relacjonowała przebieg ciąży na Instgaramie, więc nic dziwnego, że po urodzeniu syna szybko wróciła do aktywności w internecie. Na najnowszym zdjęciu, jakie zamieściła, widzimy ją w naturalnej wersji w domu. 

Rosół powitalny - napisała pod zdjęciem Żebrowska. 
 

Internauci są pod wrażeniem Żebrowskiej w tak naturalnym wydaniu i doceniają jej odwagę. 

ZOBACZ: Aleksandra Żebrowska podzieliła się smutnym wyznaniem. Jest "w siódmej ciąży, na kilka dni przed trzecim porodem"

Super zdjęcie. Najprawdziwsze jakie widziałam na IG. Trzeba mieć mega klasę, żeby się nim podzielić. Uwielbiam ludzi takich, jak Pani. 
Piękna i naturalna.  Taką Cię lubię najbardziej. Wszystkiego dobrego!
Świetnie wyglądasz. Gratulacje! - piszą pod zdjęciem.

Co więcej, Michał Żebrowski również pochwalił się nowym zdjęciem z synem. Na fotce widzimy, jak przytula stópki małego Feliksa.

 

Internauci mocno dopingują świeżo upieczonych rodziców, do czego Plotek również się przyłącza!

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?