Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt powitali na świecie pierwsze dziecko. "Świetnie sobie radzą"

Katherine Schwarzenegger urodziła! Informację potwierdził szwagier Chrisa Pratta, brat jego ukochanej, Patrick Schwarzenegger.

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt poznali się w 2018 roku, a po roku stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy później zagraniczne media informowały, że spodziewają się dziecka. Okazuje się, że córka Arnolda Schwarzeneggera już urodziła. Radosną nowinę przekazał brat Katherine. 

Katherine Schwarzenegger urodziła!

Reporter Entertainment Tonight przyłapał brata Katherine, Patricka Schwarzeneggera, w Santa Barbara przed targiem. Mężczyzna trzymał w dłoni torbę prezentową ozdobioną różową wstążeczką. Patrick został zapytany, jak czuje się jego siostra: 

Świetnie sobie radzą - stwierdził Patrick Schwarzenegger.

Szwagier Chrisa Pratta nie podał daty narodzin, płci ani imienia dziecka. Podziękował tylko, gdy złożono mu gratulację, że został wujkiem. 

Entertainment Tonight informowało, że samochód Chirisa Pratta był widziany  w szpitalu St. John's w Santa Monica w piątek 7 sierpnia po południu. Tego samego dnia do szpitala przybyli rodzice Katherine, Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver oraz jej młodsze rodzeństwo. 

Katherine Schwarzenegger to najstarsza córka Arnolda Schwarzeneggera, a aktor powitał na świcie pierwszego wnuka. 31-latka nie poszła w ślady ojca i zajęła się pisaniem. Ma na koncie trzy książki, a jedna z nich dotyczy akceptacji swojego ciała.

Chris Pratt wychowuje już ośmioletniego syna Jacka. Wcześniej aktor był w związku małżeńskim z Anną Faris, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasy. Jack urodził się jako wcześniak. 

Gratulujemy!

ZOBACZ: Etiennette, Alikia Ilia i Vivienne to dopiero początek. Te gwiazdy w bardzo oryginalny sposób nazwały swoje dzieci

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan zdradziła imię dziecka. Jak się czuje w 8. miesiącu ciąży?