Izabella Łukomska-Pyżalska świętuje 15. rocznicę ślubu. Przypomniała zdjęcie ze ślubnej sesji. Co za suknia!

Z okazji 15. rocznicy ślubu Izabella Łukomksa-Pyżalska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem ze ślubu. Internauci jednogłośnie twierdzą, że czas się dla niej zatrzymał. Mają rację?

Izabella Łukomska-Pyżalska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie dobre kilkanaście lat temu jako modelka. Mimo że już od dawna nie zajmuje się profesjonalnie modelingiem, to wciąż wzbudza niemałe zainteresowanie w mediach głównie za sprawą spraw rodzinnych. Przypomnijmy, że była modelka ma szóstkę dzieci, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych np. relacjonując wspólne, rodzinne wakacje. Tym razem wzięło ją na wspominki. Pochwaliła się ze zdjęciem ze ślubu sprzed 15 lat. Internauci są pod wrażeniem. 

ZOBACZ TEŻ: Izabella Łukomska-Pyżalska zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini. Mama szóstki dzieci ma "kaloryfer" na brzuchu

Izabella Łukomska-Pyżalska świętuje rocznicę ślubu

Izabella Łukomska-Pyżalska nie ma problemu z pokazywaniem swojej prywatności w mediach społecznościowych. Wręcz przeciwnie, regularnie publikuje zdjęcia swoich pociech, a także męża. Tak stało się i tym razem, a to za sprawą wyjątkowej okazji. Dokładnie 15 lat temu modelka stanęła na ślubnym kobiercu. Na Instagramie pochwaliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem ze ślubnej sesji. 

15 rocznica ślubu - KRYSZTAŁOWA - pisze pod postem.
 

Internauci oczywiście nie zawiedli i zostawili pod postem wiele życzeń. Nie obyło się również bez komplementów dla Izabelli. Niektórzy uważają, że czas się dla niej zatrzymał. 

15 lat temu, a wyglądacie, jakby to było wczoraj. Dużo miłości.
Pięknie wyglądałaś. Czas się dla ciebie chyba zatrzymał. 
Cudowne ujęcie. Życzę wam kolejnych wspaniałych lat razem - piszą pod postem. 

My oczywiście również przyłączamy się do życzeń!