Anna Lewandowska pochwaliła się nowymi zdjęciami Laury. Nie brakuje też Klary, która jest wpatrzona w siostrę jak w obrazek

Anna Lewandowska wrzuciła na InstaStories nowe fotografie Laury i Klary. Siostry są nierozłączne.

Anna Lewandowska w maju urodziła drugą córkę Laurę. O ile początkowo niemal codziennie chwaliła się fanom zdjęciami pociechy, o tyle ostatnie pokazywała ją znacznie rzadziej. Tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się nowymi fotografiami Laury. Nie brakuje na nich także Klary, która jest wpatrzona w młodszą siostrę jak w obrazek.

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem

Anna Lewandowska pokazuje córki

Na InstaStories trenerki pojawiły się nowe zdjęcia córek. Widzimy na nich śpiącą Laurę w łóżeczku. Widok jest tym bardziej uroczy, że obok stoi wpatrzona w siostrę Laura. Widać wyraźnie, że dziewczynka nie odstępuje młodszej siostry na krok.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Nic dziwnego, jeszcze gdy Anna Lewandowska była w ciąży, mówiła, że Klara bardzo czeka na narodziny Laury.

Klara już od dawna nie mogła się doczekać siostrzyczki. Teraz co chwila sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, starsza córka Lewandowskich miała także wpływ na imię Laury.

Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem - mówiła Maria Starchurska, mama Ani Lewandowskiej, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Wygląda więc na to, że niemal trzy miesiące po narodzinach Laury w domu Lewandowskich nic się nie zmieniło. Klara wciąż doskonale sprawdza się w roli starszej siostry.