Agnieszka Sienkiewicz stworzyła cukiernicze dzieło na urodziny córki. "Toczymy się od nadmiaru słodkości"

Ostatnie dni dostarczyły Agnieszce Sienkiewicz wspaniałe okazje do świętowania. Aktorka celebrowała potrójne (!) urodziny. Solenizantką była ona sama, jej mąż oraz roczna córeczka. Dla pociechy stworzyła samodzielnie cukiernicze dzieło. "Toczymy się od nadmiaru słodkości".

Druga połowa lipca to dla bliskich Agnieszki Sienkiewicz niekończąca się fiesta. Aktorka w przeciągu zaledwie kilku dni celebruje urodziny zarówno męża, jak i drugiej córki, ale również sama może pochwalić się ukończeniem kolejnego roku życia. W dobie Internetu i królowania mediów społecznościowych nie zabrakło świątecznego postu na instagramowym profilu artystki. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" pochwaliła się samodzielnie wykonanym tortem, którym zajadała się jej roczna pociecha. Sami spójrzcie - chciałoby się skosztować!

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła tort dla córki

Okazuje się, że Agnieszka Sienkiewicz ma jeszcze jeden talent. Aktorka świetnie radzi sobie w kuchni, a dokładniej przy tworzeniu wypieków i wyrobów cukierniczych. Efektem swojej pracy pochwaliła się przy okazji świętowania urodzin rocznej córki. Widać, że Marysia nie może doczekać się, aż skosztuje słodkości od mamy. 

Agnieszka SienkiewiczAgnieszka Sienkiewicz Instagram/ @agnieszka_sienkiewicz_official

Oprócz dziewczynki swoje święto obchodził również mąż aktorki. Agnieszka zdradziła, że narodziny Marysi były w zeszłym roku prezentem dla jej ukochanego. 

Rok temu sprawiłam mężowi prezent na urodziny i urodziłam mu drugą córkę, więc teraz urodziny mają tego samego dnia i w dodatku dzień po moich urodzinach. Torty dzieciom zawsze robię sama. Także dzisiaj toczymy się od nadmiaru słodkości! - czytamy na profilu gwiazdy. 

Tort Agnieszki SienkiewiczTort Agnieszki Sienkiewicz Instagram/ @agnieszka_sienkiewicz_official

Pod instagramowym postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla świętującej rodziny. My również się do nich dołączamy! 

Chcielibyście skosztować tak wybornie i smacznie wyglądającego cukierniczego dzieła?

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz dba o figurę z pomocą Ani Lewandowskiej!