Agnieszka Sienkiewicz wyleguje się na łóżku w samym ręczniku. Przy okazji pokazała sypialnię

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się nową fotką na Instagramie, na której zaprezentowała wnętrza swojego mieszkania. Tym razem możemy zobaczyć sypialnię aktorki.

Agnieszka Sienkiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, którzy mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Niedawno aktorka pochwaliła się odważnym zdjęcie prosto z sypialni. Internauci są pod wrażeniem.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Sienkiewicz świętuje trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji po raz pierwszy od dawna opublikowała zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz pokazała sypialnię

Chociaż aktorka często publikuje zdjęcia na Instagramie, to stara się chronić swoje życie prywatne. Mimo to od czasu do czasu zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać nieco więcej niż zwykle. Tak było i tym razem, gdy zamieściła nowe zdjęcie prosto z sypialni. Możemy oglądać ją w samym ręczniku, gdy ta wyleguje się na łóżku. Przy okazji Agnieszka przyznała, że jej włosy nieco ucierpiały podczas ciąży, co skłoniło ją do zareklamowania szamponu.

Po kilku miesiącach przerwy wróciłam na plan, co oznacza, że moje włosy, które i tak mocno oberwały w trakcie ciąży i po teraz ponownie przychodzą lekkie tortury pod suszarką, lokówką, lakierami, pudrami i innymi utrwalaczami, które mają spowodować, by idealny lok przetrwał 12 godzin pracy...-pisze aktorka.
 

Fani nie omieszkali skomplementować urody aktorki, a także wnętrza, w jakim zrobiła zdjęcie.

Wygląda pani jak zwykle uroczo. 
Bardzo ładnie urządzona sypialnia. Skąd taka piękna pościel?
Pięknie Pani wygląda po kąpieli. Oka nie można oderwać - piszą pod zdjęciem.

Na was też zrobiła tak duże wrażenie?

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską
Więcej o: