Dorota Szelągowska z synem na wyborach. Razem zapozowali przy urnie. "Ale do pani podobny"

Dorota Szelągowska bardzo rzadko pokazuje bliskich na Instagramie. Przy okazji wyborów prezydenckich zrobiła jednak wyjątek.

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej od dawna interesuje kolorową prasę. Projektantka wnętrz jednak konsekwentnie unika opowiadania o życiu rodzinnym. W mediach społecznościowych także niechętnie pokazuje domowników. Ostatnio zrobiła bowiem wyjątek. Na jej instagramowym profilu zagościł syn.

Dorota Szelągowska zabrała syna na wybory

12 lipca to ważny dzień dla Polski. Właśnie dziś Polacy wybierają prezydenta. Przypomnijmy, że w II turze mierzą się ze sobą Rafał Trzaskowski oraz ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda. Jak donoszą media, w wielu lokalach wyborczych kolejki stały już od samego rana. Nie warto więc było zwlekać z pójściem na głosowanie do ostatniej chwili. Z tego założenia wyszła Dorota Szelągowska. Prezenterka stawiła się w lokalu wyborczym w towarzystwie syna.

 
Na szacunek do demokracji, prawa i drugiego człowieka - zagłosowałam - dopisała gwiazda.

Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, zarówno Dorota Szelągowska, jak i jej syn mieli na twarzach maseczki. 20-letni Antek jest owocem pierwszego małżeństwa projektantki wnętrz. Gwiazda bardzo rzadko go pokazuje (podobnie jak resztę członków rodziny) w mediach społecznościowych. Internauci natychmiast odnotowali ten wyjątek.

Ale Pani syn jest do Pani podobny. Fajnie, że tak rodzinnie głosujecie. Bardzo mi się to podoba - czytamy w komentarzach.

Wstępne, sondażowe wyniki wyborów poznamy dziś wieczorem. Niewykluczone jednak, że na oficjalne rozstrzygnięcie będziemy musieli poczekać kilka dni.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem