Barbara Kurdej-Szatan w zaawansowanej ciąży chodzi po górach. Fanka: Mega nieodpowiedzialne. Aktorka zareagowała

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spędza urlop w Zakopanem. Aktorka pochwaliła się nawet zdjęciami z gór. Nie wszystkim się spodobały.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem powitają na świecie drugie dziecko. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży i brzuch jest już naprawdę spory. Małżeństwo stara się wykorzystać każdą wolną chwilę przed porodem. Zakochani spędzają więc urlop w Tatrach. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z gór.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z „M jak Miłość”

Barbara Kurdej-Szatan w górach

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje na tle górskiego krajobrazu. Aktorka załączyła też do fotografii podpis. 

Buziaki z Kasprowego od naszej dwójki - czytamy. 
 

Fani gwiazdy "M jak miłość" zastanawiają się jednak, jak kobiecie w tak zaawansowanej ciąży udało się wejść na górski szczyt. Inni zwracają natomiast uwagę, że Basia jest w sukience, a to niezbyt odpowiedni i wygodny strój na górskie wędrówki.

Idealny strój w góry - ironizował jeden z internautów. 
Mega nieodpowiedzialne zachowanie - czytamy w kolejnym komentarzu. 

Barbara Kurdej-Szatan nie zostawiła tych słów bez odpowiedzi i przyznała, że nie wspinała się na niespełna dwutysięcznik i na Kasprowy Wierch wjechała kolejką. Dzięki temu czuła się bezpiecznie i mogła pozwolić sobie na włożenie sukienki

Przecież tam się wjeżdża kolejką - odpowiedziała. 

Te słowa nie zakończyły jednak dyskusji, bo fanka drążyła, tym razem powołując się na zagrożenie związane z koronawirusem:

Ale w małym pomieszczeniu z innymi ludźmi - wskazywała. 
Każdy w maseczkach - obowiązek - ucięła temat aktorka. 

Komentarze na Instagramie Barbary Kurdej-SzatanKomentarze na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan Screen Instagram/kurdejszatan

A co wy myślicie o całej sytuacji?