Maja Hyży przygotowała już pierwszą stylizację dla córki. "Będę ubierać się tak samo razem z moją księżniczką"

Maja Hyży rodzi już niedługo. Tymczasem pochwaliła się pierwszą stylizacją swojej córki.

Rok 2020 z pewnością zapisze na się w historii polskiego show-biznesu jako tzw. "baby boom". W ostatnich miesiącach urodziły między innymi Anna Lewandowska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Małgorzata Rozenek. Na tym jednak nie koniec, bo jeszcze tego lata na świat przyjdą pociechy Aleksandry Żebrowskiej, Barbary Kurdej-Szatan i Mai Hyży. Ostatnia z nich na dobre rozpoczęła przygotowania do narodzin córeczki. Niedawno piosenkarka zdradziła nawet, że ma już dla niej pierwszą stylizację.

Maja Hyży zdradziła, jak będzie ubierać córkę

Maja Hyży skrupulatnie dokumentuje ciążę na swoim instagramowym profilu. Regularnie pojawiają się tam zdjęcia celebrytki z wyeksponowanym ciążowym brzuszkiem. Tym razem ciężarna gwiazda postanowiła jednak pochwalić się w sieci czymś innym, a mianowicie sukienką, która już czeka na córkę Mai. Co ciekawe, Hyży na wspomnianym zdjęciu jest ubrana w ten sam model, tyle że w wersji dopasowanej rozmiarowo do osoby dorosłej.

Tyle radości z samego prasowania. W końcu będę mogła ubierać się tak samo razem z moją księżniczką - dopisała.

Co prawda na wspólne zdjęcia Mai i jej córki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale internauci już wyobrażają je sobie w takich samych sukienkach.

Mama i córcia będą jak z wybiegu wystylizowane.
Już nie mogę się doczekać tej małej pięknotki z brzuszka. Razem z mamą podbiją cały świat.
Te pasujące do siebie ciuszki są urocze - czytamy w komentarzach.

Maja Hyży nie zdradziła konkretnej daty porodu, jednak zarówno bardzo duży brzuszek, jak i jej sugestie, wskazują na to, że rozwiązanie będzie miało miejsce na dniach. Trzymamy kciuki i już teraz życzymy dużo zdrowia.

Więcej o: