Kylie Jenner ma nowego chłopaka? Mówiono, że wróciła do Travisa Scotta. Najnowsze zdjęcia paparazzi rozwiały wątpliwości

Kylie Jenner i Travis Scott wielokrotnie ogłaszali, że się rozstają albo, że wracają do siebie. Ostatnio najmłodsza Kardashianka została przyłapana w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Zaczęła nową relację po kolejnym rozstaniu z raperem?

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta był wielokrotnie gorącym tematem. Wielokrotnie docierały do nas informacje, o tym, że rodzice 2-letniej Stormi schodzą się i rozstają. Jeszcze w marcu celebrytka ogłaszała, że wróciła do ukochanego. Tym razem właścicielka marki Kylie Cosmetics została przyłapana w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Czy to oznacza, że najmłodsza Kardashianka zakończyła relację z raperem?

Zobacz wideo Kylie Jenner dodała znaczące nagranie. Wyjawiła powód rozstania?

Kylie Jenner ma nowego chłopaka?

Celebrytka udała się na spotkanie z Caitlyn Jenner i jej dziewczyną Sophią Hutchins do restauracji Nobu w Malibu. Kylie przybyła na kolację z nieznajomym. Zostali sfotografowani, idąc pod rękę, gdy wychodzili z ekskluzywnego lokalu. Razem także odjechali spod restauracji. 22-latka wyglądała, jakby dobrze czuła się w towarzystwie mężczyzny.  

Zdjęcia z Kylie Jenner nowym chłopkiem znajdziecie w naszej galerii.

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta

O tym, że Jennerka ma słabość do raperów, wiadomo od dawna. Przez trzy lata spotykała się z Tygą, jednak po zerwaniu z  nim długo nie rozpaczała. Zaraz po rozstaniu związała się z Travisem Scottem i w 2017 roku zaszła z nim w ciąże. Stormi Webster przyszła na świat 1 lutego, a ciąża Kylie była tajemnicą poliszynela. 

Od tego czasu celebrytka i raper wielokrotnie się rozstawali. Przez pewien czas Jennerka była widywana u boku Drake. Mówiono, że para nie mogła się od siebie oderwać. Później raper nagrał kawałek, w którym obraża dziewczynę i jej popularne koleżanki.

Travis Scott również romansuje między rozstaniami z mamą Stormi. Ostatnio zwrócono uwagę, że raper ma słabość do młodych mam, bo polubił na Instagramie najnowsze zdjęcia Iggy Azalea, która niedawno urodziła pierwsze dziecko. 

Myślicie, że Kylie i Travis już do siebie nie wrócą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.