Zosia Ślotała na starym zdjęciu. "Na poprawę humoru. Ktoś tu się nauczył malować". Fanka: Dieta zmieniająca rysy twarzy". Odpowiedziała

Zofia Ślotała jest w polskim show-biznesie od lat. Stylistka lubi eksperymentować z modą, a w ostatnich latach mocno zmieniła swój sposób ubierania się. Przypomniała internautom, jak kiedyś wyglądała. Jest różnica?

Zofia Ślotała od lat pojawia się na warszawskich salonach. Celebrytka ma modowe wykształcenie i interesuje się nowymi trendami. Obecnie stawia na dojrzały styl, którego nie powstydziłaby się sama księżna Kate. A jak było kiedyś?

Zofia Ślotała na starym zdjęciu

Zosia Ślotała w ostatnim czasie na pierwszym miejscu ma życie rodzinne. Chętnie pokazuje, jak spędza czas z dwójką dzieci i narzeczonym. Ostatnio mogliśmy np. zobaczyć, jak składają nowe łóżeczko dla trzyletniego Leona. Wnętrza domu Ślotały i Haidara robią niesamowite wrażenie! Ich piękną kuchnię pokazywaliśmy TUTAJ

Stylistka ma świetny gust, ale czy zawsze tak było? Na Instagramie przypomniała fanom, jak wyglądała jeszcze parę lat temu.

UWAGA! Na poprawę humoru! No no... Jednak człowiek im starszy, tym mądrzejszy. Ktoś tu się nauczył nosić wzory i się malować. Która wersja lepsza? - zapytała.
 

Co na to internauci? Nie szczędzili komplementów.

Teść Ślotały to jeden z najlepszych polskich lekarzy. Niedawno został zwolniony z pracy:

Zobacz wideo Z Zosią rozmawialiśmy o jej słynnym teściu, lekarzu
Ja pamiętam, kiedy kilka lat wstecz oglądałam Pani zdjęcia w jakichś kolorowych gazetach, to twierdziłam, że „No fajnie się dziewczyna ubiera”. Swój styl to coś, co dopiero kiełkowało.
Mi się podoba przede wszystkim brak sztucznej oplaniezny na drugim zdjęciu. Masz piękny naturalny odcień, fajnie, że go teraz nie zmieniasz.

Jedna z fanek w żartach zauważyła, że metamorfoza Ślotały jest widoczna także na twarzy. Chyba powątpiewała, że to zasługa jedynie makijażu.

Dieta zmieniająca rysy twarzy :) - napisała.

Celebrytka szybko zareagowała.

Akurat nie dieta tylko @malgorzata_augustyniak_makeup i jej umiejętności... Polecam.

Też widzicie, że Ślotała sporo zmieniła w swoim wizerunku? Oczywiście zmiana jest wyraźna, ale nie zapominajmy, że parę lat temu była po prostu inna moda. Baskinki, obcisłe spódnice, mocne makijaże... Kto z nas tego nie przerabiał, niech pierwszy rzuci kamień.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.