Kim Kardashian i Kanye West rozstaną się? Celebrytka chce wyprowadzić się od męża. Podobno ma go dość

Kim Kardashian i Kanye West przechodzą kryzys w małżeństwie. Według najnowszych doniesień, celebrytka myśli o wyprowadzce.

Kim Kardashian i Kanye West tworzą obecnie jedną z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. I choć w mediach regularnie pojawiają się plotki o kolejnych kryzysach w ich związku, to teraz wiele wskazuje na to, że obecnie para przeżywa najpoważniejszy z nich.

Zobacz: Były mąż Kim Kardashian ostro o ich 72-dniowym małżeństwie. "Brutalne i zawstydzające"

Zobacz wideo North West zbudowała dla lalek dom kwarantanny

Kim Kardashian i Kanye West rozstaną się?

"The Sun" donosi, że Kim Kardashian i Kanye West fatalnie znieśli ostatnich kilka tygodni przymusowej izolacji. Celebrytka podobno ma już dość nieustannego przebywania z mężem w jednym domu i zaczęła myśleć o wyprowadzce.

Kim rozważa pomysł, by ona i Kanye spędzali czas w innych domach, dopóki nie zostanie zniesiona kwarantanna. Sytuacja między Kim i Kanye jest nieciekawa, ponieważ do tej pory nie spędzali ze sobą tyle czasu - informuje "The Sun".

Co jednak ciekawe, tabloid donosi, że Kim Kardashian nie myśli o rozwodzie, ponieważ swoje małżeństwo uważa za ogromny sukces. Poza tym długo pracowała na status "power-couple".

Ostatnią rzeczą, jakiej chce, jest rozwód. Zwłaszcza, że krytyka, która spadła na nią po jej drugim rozwodzie była nie do zniesienia - powiedział informator "The Sun".

Warto dodać, że Kim i Kanye zaczęli spotykać się osiem lat temu. W 2014 roku wzięli ślub. Doczekali się córki North i syna Sainta. Para ma także dwoje dzieci urodzone przez surogatki - dwuletnią córkę Chicago oraz rocznego Psalma. Nie da się jednak ukryć, że trudno uwierzyć w kryzys między małżonkami. Jeszcze niedawno Kim publikowała romantyczne zdjęcia z mężem.

 

 Zobacz: Kim Kardashian oskarżona o rasizm. Wszystko przez nazwę maseczek, które sprzedaje