Księżna Kate i książę William w ogniu krytyki. Mogli narazić Charlotte na niebezpieczeństwo

Mimo że Księżna Kate i książę William na ogół cieszą się ogromną sympatią poddanych, to od czasu do czasu nawet na nich spada krytyka. Tak też było tym razem.

W ostatnim czasie księżna Kate może cieszyć się coraz lepszą prasą. Niektórzy twierdzą, że to zasługa wyprowadzki Meghan Markle. W końcu wszystkie oczy są teraz zwrócone na Middletone, a jej dotychczasowy przeciwnicy docenili to, że w odróżnieniu od księcia Harry'ego i jego żony jest lojalna wobec królewskiego dworu. Nadal zdarza jej się jednak borykać z krytyką. W tym tygodniu poszło o nieodpowiedzialne zachowanie jej córki, księżniczki Charlotte.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia

Księżna Kate i książę William w ogniu krytyki

Miesiąc temu księżniczka Charlotte obchodziła swoje piąte urodziny. Z tej okazji na królewskim profilu na Instagramie pojawił się okolicznościowy portret prawnuczki królowej Elżbiety II. Dodatkowo rodzina królewska pochwaliła się zdjęciami z akcji charytatywnej, podczas której księżniczka odwiedzała osoby przebywające na kwarantannie i wręczała im paczki z prowiantem. Choć od publikacji urodzinowego posta minęło już kilka tygodni, to dopiero teraz w sieci można zauważyć wyraźnie poruszenie.

Internauci są oburzeni skrajnie nieodpowiedzialną postawą księżnej Kate i księcia Williama, którzy pozwolili kilkuletniej córce odwiedzać potencjalnie chore osoby. Mogło się to źle skończyć nie tylko dla rodziny królewskiej, ale również dla osób przebywających na kwarantannie.

Sprawa jest na tyle poważna, że zainteresowała się nią nawet brytyjska telewizja. Póki co rodzina królewska nie odniosła się jednak do krytyki.

Więcej o: