Edyta Pazura zrobiła małą rewolucję w salonie. "U mnie już pachnie latem". To sprytny zabieg

Edyta Pazura po raz kolejny zaprosiła obserwatorów do swojego domu. W salonie pojawił się letni akcent.

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 170 tysięcy osób. Tam celebrytka wrzuca najczęściej zdjęcia z mężem oraz dziećmi. Przypomnijmy, że Edyta i Cezary mają dwie córki, Amelię i Ritę, oraz syna, Antoniego Józefa. Żona aktora od czasu chwali się też w sieci ich domem. Tak też było tym razem.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Jak wygląda salon Pazurów?

Siedzenie w czterech ścinach sprzyja korzystaniu z Instagrama. W ostatnich tygodniach Edyta Pazura regularnie wrzuca do sieci fotki z domowego zacisza. Dzięki temu internauci mogą podejrzeć, jak mieszka. Niedawno pochwaliła się między innymi swoim gabinetem oraz gankiem. Teraz pokazała zdjęcie prosto z salonu. Na stole znalazł się efektowny bukiet kwiatów.

U mnie pachnie już latem... Morskim drewnem i eukaliptusem w wazonie - czytamy w opisie fotki.

Obserwatorzy Edyty Pazury od razu zabrali się za komentowanie jej ostatniego zdjęcia. Przeważają zachwyty, co wcale nas nie dziwi.

Bardzo eleganckie wnętrze i śliczne detale.
Pani Edyto, przepięknie!
Uwielbiam zdjęcia z Pani domu - czytamy.

Trzeba przyznać, że taka żywa ozdoba doda uroku każdemu mieszkaniu. Lato za pasem, a w kwiaciarniach i na targach pojawiły się już sezonowe kwiaty. Za bukiet, który doda kolorów w salonie wcale nie trzeba płacić kroci.

Na dodatkową uwagę zasługują również morskie motywy na półce. Widzimy tam drewniany statek, a także figurki przedstawiające syreny oraz mewy. Co jak co, ale dom Pazurów jest urządzony ze smakiem!

Więcej o: