Magda Gessler nadal chudnie? Nagranie z okazji Dnia Dziecka mówi samo za siebie

Na instagramowym profilu słynnej restauratorki pojawiło się nagranie skierowane do Lary i Tadeusza. Fani docenili gest, ale nie obyło się też bez pochwał odnośnie wyglądu Magdy. Wygląda na to, że nie przestaje chudnąć.

O trwającej metamorfozie Magdy Gessler mówi się w mediach od jakiegoś czasu. Niedawno pisaliśmy, że zrzuciła dziesięć kilogramów w dwa miesiące, a wszystko za sprawą jedzenia lekkich posiłków na bazie warzyw oraz picia wody z cytryną i różnych ziół. Nie jest to jednak koniec odchudzającej drogi gwiazdy "Kuchennych rewolucji", na co wskazuje najnowszy post na Instagramie. 

Magda Gessler chudnie w oczach

Na instagramowym profilu słynnej restauratorki pojawiło się nagranie z okazji Dnia Dziecka, na którym składa życzenia Larze i Tadeuszowi. Jednocześnie przyznaje, że sama jest nieco dziecinna.

 

Magda Gessler chętnie spędza czas w gronie rodziny i publicznie daje do zrozumienia, że dorosłe dzieci są dla niej całym światem. Tym bardziej teraz, kiedy jej córka Lara Gessler spodziewa się dziecka, a Magda wreszcie zostanie szczęśliwą babcią. Z kolei Tadeusz niedawno przekonywał, że zainspirowała go ciąża siostry i poważnie zaczął myśleć o adopcji.

Kochani. Dla was #mama. Cały sens życia to #laragessler i #tadeuszmuller

- napisała pod udostępnionym przez siebie filmikiem. Życzenia piękne i bardzo doceniamy, ale spójrzcie tylko na jej figurę. Magda z pewnością pracuje nad silną wolą, co może być trudne szczególnie w zawodzie, który wykonuje. Prowadzenie licznych restauracji, lodziarni, a do tego udział w "Kuchennych rewolucjach" i ciągłe próbowanie dań - jak tu chudnąć? Magda Gessler zna odpowiedź i idzie jej naprawdę świetnie. Podobnego zdania są obserwatorzy.

Jak zawsze wspaniała
Rewelacyjnie Pani wygląda
Pani Madziu moja kochana - wygląda pani obłędnie

Według nas Magda zawsze wygląda pięknie i nie potrzebuje zmian. Mimo to trzymamy kciuki i dołączamy się do życzeń dla dzieci!

Więcej o: