Oprócz "BrzydUli" na ekrany wraca kolejny hit TVN-u. Serial doczekał się kontynuacji po 10 latach

Na ekrany telewizorów już niebawem powróci kultowy serial, który zostanie reaktywowany po 10 latach. To kolejna niespodzianka stacji TVN, którą ujawniono niedługo po tym, jak Małgorzata Socha zdradziła, że znów bierze udział w nagraniach do odcinków popularnej "BrzydUli".

Kto nie kojarzy kultowej "BrzydUli", która niegdyś gościła na ekranach telewizorów emitowana przez stację TVN? Gros osób było fanami miłosnych perypetii głównych bohaterów, w których wcielała się Julia Kamińska i Filip Bobek. Gdy Małgorzata Socha niedawno poinformowała, że znów ruszyły nagrania do odcinków popularnej telenoweli, w sieci zawrzało od domysłów, kto wystąpi w reaktywacji tego hitu. Niedługo po tym pojawiły się kolejne doniesienia, jakoby kolejny serial miał zostać kontynuowany przez realizatorów i pojawi się niebawem na antenie TVN. O jakiej produkcji mowa? "Party" donosi, że chodzi o "Usta usta"

Zobacz wideo Zastępczyni Agnieszki Woźniak-Starak komentuje rozwój swojej kariery!

"Usta usta" powracają do TVN

Fani dawnych kultowych produkcji telewizyjnych mają powód do radości. Niedawno okazało się, że już jesienią powinniśmy spodziewać się powrotu emisji "BrzydUli", a teraz informator portalu "Party" zdradza kolejną tajemnicę TVN-u. Po dziesięciu latach ponownie ruszają zdjęcia do serialu "Usta usta", w którym grali między innymi: Magdalena Różczka, Wojciech Mecwaldowski, Sonia Bohosiewicz, Paweł Wilczak, Marcin Perchuć czy Magdalena Popławska. Według doniesień w reaktywacji hitu weźmie udział większość aktorów, którzy brali udział w realizacji produkcji dekadę temu. 

Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu - twierdzi anonimowe źródło portalu "Party". 

TVN co jakiś czas powraca do sprawdzonych seriali sprzed lat, czego potwierdzeniem jest chociażby kontynuacja "39 i pół". Ostatnio na oficjalnym instagramowym profilu stacji pojawiła się nawet ankieta z pytaniem, za którą produkcją fani tęsknią najbardziej. 

A Wy cieszycie się z planowanego powrotu serialu "Usta usta"?

Więcej o: