Karolina Pisarek jednak pojawi się w nowej edycji "Top Model"? Ma wystąpić w roli prowadzącej [TYLKO U NAS]

Karolina Pisarek już niedługo zmierzy się z całkiem nową rolą? Nasz informator twierdzi, że wystąpi jako prowadząca w nowej edycji "Top Model".

Karolina Pisarek wzięła udział w "Top Model", mając zaledwie 18 lat i doszła do samego finału, zajmując drugie miejsce (show wygrał wtedy Radek Pestka). Teraz wygląda na to, że znów powróci do programu, ale tym razem stanie po drugiej stronie i wystąpi w roli prowadzącej.

Przeczytaj: Karolina Pisarek opowiedziała o życiu z nowym partnerem. Co z zaręczynami? "Moim marzeniem jest być żoną!" [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Karolina Pisarek o nowej miłości, zaręczynach i ślubie

Karolina Pisarek jako prowadząca "Top Model"

Karolina Pisarek znów ma swoje pięć minut. Modelka właśnie wygrała program "Ameryka Express" i można się spodziewać, że od tego momentu jej kariera nabierze tempa. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Karolina wygryzie Joannę Krupę i zajmie jej miejsce w roli prowadzącej. Okazuje się jednak, że Joanna Krupa nie musi się obawiać utraty pracy, a w programie znajdzie się miejsce dla obu modelek. Zdaniem naszego informatora, Karolina będzie zaglądać zza kulisy show.

Zobacz: Była uczestniczka nową prowadzącą "Top Model"? Jest "zainteresowana". Mamy komentarz Joanny Krupy

Wszystko wskazuje na to, że Karolina wystąpi w "Top Model" w roli prowadzącej kulisy jesienią tego roku - powiedział nasz informator.

Mamy nadzieję, że to nie oznacza braku pracy dla Michała Piróga, który do tej pory towarzyszył uczestnikom za kulisami. Być może w nowej edycji oboje będą pełnić tę rolę? Czekacie na "Top Model" i myślicie, że Karolina Pisarek sprawdzi się jako prowadząca?

Polecamy też: David Guetta wystąpił na osiedlu Karoliny Pisarek. Modelka jest oburzona. "Urządził koncert naprzeciwko budynku"

Więcej o: