Córka Cezarego Pazury wzięła udział w #Hot16Challenge. Jej wersja różni się od innych. Jest nietypowa, ale piękna

Anastazja Pazura, najstarsza córka Cezarego Pazury, wzięła udział w #Hot16Challenge dla designerów. Jej wersja robi wrażenie.

#Hot16Challenge2 podbiło już polski show-biznes i wciągnęło nie tylko raperów, piosenkarzy, ale także polityków. To jednak nie wszystko, bo właśnie w sieci pojawiła się nowa wersja #Hot16Challenge, w której biorą udział designerzy. Córka Cezarego Pazury pokazała swoją wersję "gorącej szesnastki".

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Córka Cezarego Pazury w #Hot16Challenge2

Projektanci, graficy, malarze i rysownicy też postanowili stworzyć swoją wersję #Hot16Challenge. W ich przypadku zadanie polega na użyciu liczby "16" i słowa "help" w artystycznej pracy. W wyzwaniu wzięła udział najstarsza córka Cezarego Pazury, Anastazja Pazura, która ma artystyczny talent i od dawna chwali się na Instagramie rysunkami oraz grafikami.

Jej praca w ramach #Hot16Challengedesign jest niezwykła - Anastazja stworzyła grafikę, przedstawiającą dotykające się dłonie (niemal jak na słynnym fresku Michała Anioła "Stworzenie Adama"). Oczywiście wykorzystała również liczbę "16", którą umieściła jako element bransoletki, natomiast słowo "help" tworzy tatuaż na jednej z rąk. Zobaczcie jej niezwykłą pracę:

 

Anastazja Pazura ma 30 lat i zajmuje się grafiką oraz rysunkiem. Jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury i razem z ojcem przeszła piekło (więcej: Mało kto pamięta pierwszą żonę Cezarego Pazury, matkę Anastazji. Aktor przeszedł straszne chwile z nią: "Chciałem się targnąć na życie"). Anastazja stroni od show-biznesu, choć zdarza się jej towarzyszyć ojcu na salonach. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać kilka miesięcy temu na premierze filmu "Psy 3". 

Zobacz: Cezary Pazura zabrał 30-letnią córkę na premierę filmu "Psy 3". Anastazja bardzo się zmieniła. Aż ciężko ją rozpoznać