Cezary Pazura zabrał 30-letnią córkę na premierę filmu "Psy 3". Anastazja bardzo się zmieniła. Aż ciężko ją rozpoznać

Cezary Pazura na premierze trzeciej części "Psów" pojawił się z żoną Edytą i najstarszą córką Anastazją. Nie pozowali razem na ściance, ale fotoreporterzy przyłapali ich za kulisami.

Na premierze filmu "Psy 3" zjawiła się cała plejada gwiazd. Nie zabrakło również Cezarego Pazury i jego żony Edyty. Za kulisami można było jednak zobaczyć, że para nie była sama. Towarzyszyła jej bowiem najstarsza córka Cezarego, 30-letnia Anastazja.

Anastazja Pazura na premierze filmu "Psy 3"

Córka Cezarego Pazury bardzo rzadko bywa na salonach, mimo że ma na swoim koncie sporo serialowych ról. Można było ją podziwiać już w "Na dobre i na złe" czy w "Barwach szczęścia". Anastazji jednak najwyraźniej nie interesuje życie w blasku fleszy, bo nawet na premierze "Psów 3" nie chciała pozować na ściance.

Fotoreporterom udało się jednak przyłapać córkę i ojca za kulisami podczas rozmowy. Na zdjęciach widzimy, że Anastazja bardzo się zmieniła. Teraz ma długie i kręcone włosy. Na premierze zaprezentowała się w skromnym looku - miała beżową koszulę i granatowe spodnie z wysokim stanem. (Więcej zdjęć znajdziecie w galerii).

Anastazja Pazura i Cezary PazuraAnastazja Pazura i Cezary Pazura East News

Uważacie, że jest podobna do swojego sławnego taty?

KM

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę:

Zobacz wideo
Więcej o: