Małgorzata Rozenek rodzi już niedługo. Jeśli wybierze popularną wśród gwiazd klinikę, zapłaci niezłą sumkę

Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi swoje trzecie dziecko już na początku czerwca. Gwiazda prawdopodobnie zdecyduje się na prywatny szpital. Ile to będzie kosztować, jeśli wybierze popularną wśród polskich gwiazd klinikę?

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem Radosławem Majdanem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para nie ukrywa, że stresują się porodem w tych trudnych czasach i mają nadzieję, że do rozwiązania obostrzenia rządu w kwestiach bezpieczeństwa się zmniejszą. Wyznali także, że myślą o zapisaniu się do prywatnej kliniki, która pozwoli na poród rodzinny.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Ile może kosztować poród Małgorzaty Rozenek?

Większość gwiazd decyduje się poród w prywatnej klinice, która pozwoli im poczuć się jak w domu. Oprócz pięknie wystrojonych sal mają także stałą opiekę lekarską, położną i dodatkowe zabiegi. Jednak na taki luksus mogą sobie tylko pozwolić najbogatsi.

Poród w jednym z chętniej wybieranych przez gwiazdy prywatnym szpitalu kosztuje ok. 8 tysięcy złotych. Jednak jest to wersja bez żadnych specjalnych udogodnień, dlatego wiele szpitali ma również w swojej ofercie wersję "prestige". Zawiera ona w sobie wizytę kwalifikującą, kontrole USG i KTG oraz konsultacje poporodowe z dietetykiem, specjalistą laktacyjnym oraz urofizjoterapeutą. Dodatkowo przyszła mama ma zapewnioną opiekę lekarza położnika i położnej przez 24h na dobę. To nie koniec udogodnień. Nawet najdroższy pakiet można jeszcze powiększyć. Wtedy rodząca ma cały zespół medyczny dostępny tylko dla siebie. Koszt najdroższego i powiększonego pakietu w jednym z popularnych warszawskich szpitali to około 20 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek zdradziła, że myśli właśnie o takim rozwiązaniu, gdy jeden z internautów zapytał ją, czy zdecyduje się na poród w prywatnej klinice.

Taki poród śmiało można nazwać gwiazdorskim.

Więcej o:
Komentarze (18)
Małgorzata Rozenek rodzi już niedługo. Jeśli wybierze popularną wśród gwiazd klinikę, zapłaci niezłą sumkę
Zaloguj się
 • ks-t

  Oceniono 4 razy 4

  Z opinii znajomego anestezjologa z Warszawy: Prywatne kliniki zapewniają komfort i firaneczki. Jeśli poród jest prawidłowy, to kobieta wychodzi zadowolona. Jeśli sa jakieś komplikacje, to na sygnale wiezie się do państwowego szpitala, gdzie lekarze wyjmują , niedotlenione już dziecko. Wolny wybór.

 • raknawspak

  Oceniono 2 razy 2

  Bedzie przynajmniej z jakims syndromem?

 • rascal76

  Oceniono 4 razy 2

  Przejebane. Tyle zachodu, Majdan dwoił się i troił a tu pyk Anna Lewandowska urodziła.

 • romikus

  Oceniono 1 raz 1

  A w Afryce nie ma takich udogodnień. Tam dużo dzieci rodzi się i są tak genialne że będąc już dorosłymi decydują się na dziurawym pontonie dopłynąć do Europy.

 • gapcio2010

  Oceniono 1 raz 1

  Polska Bek-Chamowa, nie może przecież urodzić normalnie. Nie byłoby o czym pisać..........

 • plastikpiokio

  Oceniono 1 raz 1

  może jakieś dni wolne od pracy dla mas ???? może baloniki i wata cukrowa dla dzieci a dla dorosłych festyn z darmowym piwem ?????---musimy to uczcić .

 • etykieta.zastepcza

  0

  Pisaliście o tym 3 dni temu i nadal G.Ó.W.N.O. mnie to obchodzi.
  Poza tym nadal cenimy dobre i rzetelne dziennikarstwo. Do bólu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX