Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie Laury! "Czujemy się super"

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie córki. W komentarzach mnóstwo gratulacji.

W środę Anna Lewandowska powitała na świecie swoje drugie dziecko. Trenerka urodziła dziewczynkę, której zdjęcie wrzuciła na instagramowy profil dzień później. Fani wpadli w euforię.

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

Anna Lewandowska publikuje pierwsze zdjęcie drugiej córki

O narodzinach drugiej córki Lewandowskich poinformował w środę rano dumny Robert. Wielu fanów wyczekiwało więc, aż pierwsze zdjęcie z córką opublikuje w sieci Anna. Stało się to w czwartek rano. Trenerka poinformowała, że wróciła z Laurą do domu i czują się bardzo dobrze.

Laura. Kochani, dziękujemy za tysiące wiadomości. Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super - napisała dumna mama pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie brakuje gratulacji, które fani składają zresztą pod zdjęciami Anny i Robert od środy. Przypomnijmy, poród przebiegł bardzo szybko i bez komplikacji. Opowiedziała o nim nieco dumna babcia, mama "Lewej".

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi - zdradziła w rozmowie z PAP-em Maria Stachurska.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć świeżo upieczonej mamie i jej córce dużo zdrowia i siły. Robert z pewnością stanie na wysokości zadania i zapewni im wszystko, czego będą potrzebowały. Czekamy też na zdjęcie Klary z siostrą. Starsza pociecha Lewandowskich nie mogła przecież doczekać się, aż na świat przyjdzie jej rodzeństwo. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski to mąż na medal. Zrezygnował z treningu, by być przy żonie i nowo narodzonej córce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.