Narzeczony Jennifer Lopez pokazał wyjątkowe zdjęcie ukochanej. Gwiazda odpoczywa w piżamie nad basenem

Jennifer Lopez przyzwyczaiła fanów do swojego perfekcyjnego wizerunku. Tym razem pojawiła się w naturalnej wersji.

W miniony weekend największe gwiazdy popu połączyły siły i wspólnie wystąpiły w trwającym kilka godzin koncercie "One World: Together at Home". Transmisję z show można było oglądać między innymi na YouTube. Wśród wykonawców nie zabrakło Jennifer Lopez. Piosenkarka wykonała cover przeboju "People" z repertuaru Barbry Streisand.

Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Zobacz wideo

Jennifer Lopez odpoczywa po koncercie nad basenem

Po występie Jennifer Lopez jej partner, Alex Rodriguez, dodało na swój profil na Instagramie selfie prosto z ich ogrodu. 

Jesteśmy zaszczyceni, że przekształciliśmy nasze podwórko w prowizoryczną scenę, abyśmy mogli wziąć udział w dzisiejszym programie "One World: Together at Home" - dopisał.

Na zdjęciu oprócz sportowca i wokalistki widzimy też jej nastoletnią córkę, Emme Anthony. Cała trójka ma na sobie mocno domowe "stylizacje". My patrzymy na J.Lo, która po swoim występie zdążyła zmyć makijaż i skoczyła w kusą piżamkę. Na co dzień gwiazda skrupulatnie dopieszcza swój wizerunek. Już dawno nie widzieliśmy jej w tak naturalnym wydaniu.

Uwagę zwraca także basen. Taki luksus nie powinien jednak nikogo dziwić, w końcu Jennifer od lat utrzymuje się w czołówce najlepiej opłacanych piosenkarek świata. 

Jennifer Lopez przełożyła ślub

Lopez i Rodriguez są parą od trzech lat. W ubiegłym roku zakochani zaręczyli się. Fani myśleli, że J.Lo jeszcze tej wiosny przejdzie po ślubnym kobiercu, ale bardzo możliwe, że tak się nie stanie. W rozmowie z Ellen DeGeneres autorka hitu "Let's Get Loud" zdradziła, że ceremonia została przełożona z racji na zalecenia amerykańskiego rządu.

Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiem, co teraz będzie. Ślub to coś, na co będziemy musieli poczekać. Zobaczymy za kilka miesięcy, jak to wszystko się ułoży - powiedziała.

Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy wrócimy do normalnego życia.

Więcej o: