Ewa Gawryluk pokazała córkę. Maria pozuje z zegarem i krzyżem. W komentarzach burza

Ewa Gawryluk pochwaliła się zdjęciem córki. Fotka zrobiła niemałą furorę wśród komentujących. Nie obyło się bez przykrych ocen.

Ewa Gawryluk jest aktorką, której największą popularność przyniosła rola w serialu "Na Wspólnej". Widzowie lubią jej postać, co przenosi się również na jej życie prywatne, które staje się coraz bardziej interesujące dla internatów i fanów. Ta niechętnie opowiada w mediach o swoim życiu rodzinnym, jednak od czasu do czasu zdarza jej się nieco zdradzać na Instagramie. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się zdjęciem córki w dniu jej urodzin. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka ma nietypowe i "krwawe" hobby. "Nie mam pojęcia, skąd jej się to wzięło"

Ewa Gawryluk pokazała córkę

Ewa Gawryluk pochwaliła się zdjęciem córki. Opublikowała zdjęcie Marysi, na którym ta trzyma w ręku zegar i krzyż, co wydaje się nam nieco zastanawiające. 

Jaka duża panna z tej Marysi. Rodzice pewnie dumni. A taka malutka była. A kawalera już ma? 100 LAT - napisała aktorka pod zdjęciem. 
 

Pod zdjęciem córki Ewy Gawryluk nie mogło zabraknąć komplementów oraz urodzinowych życzeń. 

Wszystkiego Najlepszego. Piękna dziewczyna.
Też mam córkę Marysię, 8-latkę. Spełnienia marzeń dla Marysi. Maryśki to fajne dziewczyny, twarde zawodniczki - piszą internauci. 

Nie obyło się również bez nieprzychylnych komentarzy. Jedna z internautek w niemiłych słowach odniosła się do trzymanego krzyża przez nastolatkę. 

To córka tej pisiorki. Pusto we łbie, krzyż to nie gadżet - napisała jedna z oburzonych internautek.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

Pani Krystyno, o kim Pani myślała pisząc, że to córka tej pisiorki? A gdzie pani widzi tu pusty łeb i krzyż jako gadżet? Nie rozumiem - dopytywała aktorka. 
UPS przepraszam, nie o tę Gawryluk mi chodziło. Panią bardzo lubię. Przepraszam - odpisała skruszona internautka. 

Ewa GawrylukEwa Gawryluk instagram.com/ewa_gawryluk/

Ewa Gawryluk pouczyła jeszcze niesforną fankę, że nie powinna oceniać tak dzieci ludzi, nawet jeśli ich nie lubi. Trudno się z nią nie zgodzić.

RG