Ewa Gawryluk szykuje się do ślubu? Pokazała się w trzech pięknych sukniach ślubnych

Ewa Gawryluk zamieściła na Instagramie zdjęcia w trzech sukniach ślubnych. Czy aktorka szykuje się do odnowienia sakramentu małżeńskiego?

Ewa Gawryluk od ponad 20 lat jest szczęśliwą żoną Waldemara Błaszczyka. Aktorka ostatnio pojawiła się w atelier znanej projektantki, która zajmuje się szyciem sukien ślubnych. Czy para zdecydowała się na odnowienie sakramentu małżeńskiego?

Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt

Zobacz wideo

Ewa Gawryluk w sukniach ślubnych

Ewa Gawryluk na Instagramie podzieliła się zdjęciami, na których pozuje w trzech różnych sukniach ślubnych. Wszystkie kreacje podkreślają smukłą sylwetkę 52-letniej aktorki. 

Dzięki Agnieszka Światły będę mogła się czuć wyjątkowo, mimo że nie panna już, a tym bardziej nie młoda. A ciąg dalszy nastąpi... - napisała Gawryluk. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani doradzali aktorce, którą suknię powinna wybrać i komplementowali jej wygląd. 

Zawsze piękna i młoda! Wszystkie suknie cudne, ale ja bym wybrała tą środkową. 
Ewuniu wyglądasz obłędnie. Uwielbiam tego typu suknie. Powiem szczerze, że wyglądasz w nich bardzo subtelnie i wręcz dziewczęco!
Wszystkie są piękne i w każdej wygląda Pani wyjątkowo - pisali.

O komentarz pokusił się nawet serialowy partner aktorki - Karol Strasburger. Ewa Gawryluk i Grażyna Wolszczak rywalizują w "Pierwszej Miłości" o względy gospodarza "Familiady".

Pamiętaj Ewuniu tylko, że Pan (nie) Młody nie powinien oglądać przyszłej żony w sukni ślubnej. Ciąg dalszy nastąpi...

Aktorka od 1999 roku jest żoną Waldemara Błaszczyka, który jest od niej 5 lat młodszy. Doczekali się córki Marii, która ma dość nietypowe hobby, o czym pisaliśmy TUTAJ. W ubiegłym roku para obchodziła 20-lecie małżeństwa.

Być może Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk zdecydowali się na odnowienie sakramentu? Albo aktorka szykuje się do zaślubin na planie zdjęciowym. Jedno jest pewne, gwiazda będzie wyglądać obłędnie podczas ceremonii. 

DK

Więcej o: