Anna Lewandowska pokazała taras wieczorową porą. Są świeczki i romantyczny nastrój

Anna Lewandowska izoluje się z bliskimi w luksusowym domu. Właśnie pokazała, jak wygląda ich taras, gdy zrobi się ciemno.

Anna Lewandowska dba o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich i od kilku tygodni już izoluje się od społeczeństwa w swoim luksusowym mieszkaniu. Na bieżąco informuje fanów o tym, co robi - zazwyczaj ćwiczy na siłowni, albo po prostu bawi się z córką. Dzięki licznym zdjęciom i nagraniom możemy podziwiać też fragmenty willi Lewandowskich. Widzieliśmy już salon, a teraz przyszedł czas na taras. Żona piłkarza pochwaliła się, jak spędziła ciepły piątkowy wieczór. 

ZOBACZ TEŻ: Prywatna siłownia, przestronny salon i nowoczesne meble. Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej taras

Trenerka wrzuciła na instagramową relację zdjęcie swojego tarasu nocą. Kiedy słońce zachodzi, Anna wychodzi na zewnątrz, zapala świeczki i siada na kanapie bądź leżaku. W tle widać ładnie oświetlone duże drzewo i stojący obok rower. Można zauważyć też piłkę do koszykówki.

Chillout - podpisała zdjęcie gwiazda.

taras Lewandowskichtaras Lewandowskich screen InstaStories

Trzeba przyznać, że Anna zorganizowała sobie naprawdę przyjemny wieczór. Prawdopodobnie był z nią również Robert i było bardzo romantycznie.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski wspomina początki życia z Anną pod jednym dachem: Składaliśmy się na jedzenie

Nie tylko Anna i Robert Lewandowscy pokazują w sieci wnętrza swoich domów. W związku z izolacją zrobiło to już sporo innych gwiazd. Julia Wieniawa pochwaliła się na przykład, jak urządzili się jej rodzice w domu za Warszawą, a Klaudia El Dursi wyznała, że ze swoim olbrzymim mieszkaniem "gniecie się od kilku dobrych lat".

Więcej o:
Komentarze (35)
Anna Lewandowska pokazała taras wieczorową porą. Są świeczki i romantyczny nastrój
Zaloguj się
 • marcus_210b

  Oceniono 5 razy 5

  Jej kibel jest większy niż moje całe mieszkanie. Tak to można się izolować. Tylko 15% off? W dobie pandemii? Wstyd

 • jan-ru

  Oceniono 3 razy 3

  Kto im te świeczki ustawia?Biznes to biznes,płacą za wszystko.

 • cmochall

  Oceniono 5 razy 3

  Bezguscie!

 • ohmy28

  Oceniono 7 razy 3

  lewandowska pokazuje wszystko. codziennie pokazuje coś. tłumy fanów lewandowskiej czekają z niepokojem, co nam teraz pokaże. czy kiedy pokaże wreszcie kuciapę przestaniecie nas męczyć lewandowską?

 • vinogradoff

  Oceniono 3 razy 3

  Gdzie ta Villa? W München?

 • nie_ichuj

  Oceniono 7 razy 3

  Czy ci ludzie nie naprawdę nie wiedzą, że jest coś takiego jak prywatność...? Wszystko na sprzedaż? Jeżeli tak to czekam na reportaż z ich sypialni... A może lubią to robić na kuchennym blacie?

 • Grażyna Ewa Rychter

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda ze nie ujawni swojego IQ wraz z encefalografem głowy.To by dopelnilo jej parcie na szkło z byle gów.... żeby tylko istnieć.P.Robert chwyć to mocno za gardło i do garów zapędz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX