Paulina Krupińska już nie ukrywa twarzy swojego syna. Sebastian Karpiel-Bułecka maluje pisanki z dziećmi

Paulina Krupińska jest szczęśliwą mamą Antoniny i Jędrzeja. Teraz, przy okazji światecznych przygotowań, modelka postanowiła pokazać twarz swojego syna.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są jedną z najpiękniejszych i najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Chociaż niewiele brakowało, a para rozstałaby się jeszcze przed zaręczynami, to obecnie małżonkowie tworzą bardzo zgodny i zgrany duet. Para doczekała się już nawet dwojga pociech, Antoniny oraz Jędrzeja, a rodzinnym szczęściem chętnie dzielą się z obserwatorami na Instagramie.

Zobacz wideo Paulina Krupińska rozmawia z córeczką.

Paulina Krupińska pokazała twarz syna

O tym, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest doskonałym mężem i ojcem, wiemy nie od dziś. Ukochana żona nazywa go nawet "świętym". Nic więc dziwnego, że w czasie izolacji muzyk każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Przygotowania do Wielkiejnocy także tworzą ku temu doskonałą sposobność. Paulina Krupińska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widzimy Sebastiana malującego z dziećmi pisanki. Przy tej okazji prezenterka "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy pokazała twarz swojego syna:

Czas na pisanki. Kto z Was już zrobił? - zapytała fanów modelka.
 

Obserwatorzy Pauliny Krupińskiej pod jej postem opowiedzieli o swych własnych przygotowaniach do świąt. Niektórzy docenili również "stylową" fryzurę Sebastiana:

Słodkie pyśki. My robimy jutro, pewnie jak większość. Dziś były porządki.
Pan Sebastian widzę fryzura 'na kwarantannę'.

Rodzinne zdjęcie modelki skomentował także kolega ze stacji i brat Rafała Zawieruchy, Grzesiek Zawierucha:

U mnie tradycyjnie... wstaję rano i zabieram się za malowanie. Pozdrawiam całą rodzinkę.

Patrząc na instagramowe zdjęcie udostępnione przez Paulinę Krupińską, po raz kolejny odnosimy wrażenie, że w jej rodzinie panuje radość i miłość - nawet w czasie domowo-świątecznej izolacji.