Izabella Krzan wspomina wakacje. Miss wstawiła odważne zdjęcie z egzotycznej plaży: "Obecnie też tak leżę, tylko w piżamie"

Izabella Krzan podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem. Wspomnienia wakacji umilają miss czas spędzany w domowym zaciszu.

W związku z aktualną sytuacją w naszym kraju gwiazdy zachęcają nas do pozostania w domach. Aktorzy i celebryci dzielą się ze swoimi obserwatorami ciekawymi sposobami na spędzenie czasu w czterech ścianach, cześć z nich proponuje fanom także treningi w domowym zaciszu. Świetnym sposobem na umilenie sobie odosobnienia może być upieczenie szarlotki jak Blanka Lipińska lub zrobienie treningu z Dodą i papierem toaletowym. Izabella Krzan znalazła jednak jeszcze inny sposób na przetrwanie w domowym zaciszu - oddanie się wspomnieniom.

Zobacz wideo Jak polskie gwiazdy spędzają wakacje? Obejrzyjcie nasze wideo!

Izabella Krzan wspomina wakacje

Izabella Krzan cztery lata temu zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego czasu modelka ochoczo dzieli się z fanami swoim życiem na Instagramie, szczególnie chętnie dokumentując swe egzotyczne podróże. Przypomnijmy, że miss pochwaliła się już obserwatorom pobytem na Karaibach, wstawiając zdjęcia z Barbadosu oraz pozując na Dominikanie. W obecnej sytuacji wszelkie zagraniczne eskapady są jednak niemożliwe. Nie pozostaje więc nic innego, jak myślami przenieść się do gorących wspomnień. Tak też uczyniła Izabella Krzan, wstawiając archiwalne zdjęcie z wakacji:

Obecnie też tak leżę, tylko na kanapie, w piżamie, oglądając TV w kolorze. #zostańwdomu - podpisała zdjęcie Izabella Krzan.
 

Co na to obserwatorzy? Komentatorom zdjęcie bardzo przypadło do gustu, wyrazili również swoją opinię na temat czasu spędzonego na kanapie:

Bardzo ładnie, super ślicznie.
Nic innego nie pozostało na chwilę obecną.
Przynajmniej teraz można poleniuchować bez wyrzutów sumienia.

Cieszymy się, że polska miss również zachęca swoich fanów do pozostania w domach.

PJA

Więcej o: