Maja Hyży mówi "dobranoc" w samych koronkach. Fani: "Prześliczna i zmysłowa". Odważne zdjęcie odsłoniło nowy tatuaż

Maja Hyży jest fanką tatuaży. Wiele wskazuje na to, że ostatnio zrobiła sobie nowy.

Maja Hyży do show-biznesu trafiła jako uczestniczka programu "X Factor". Od tego czasu minęło już parę lat, jednak ambitna wokalistka nadal nie może przebić się do tzw. "czołówki". Jakiś czas temu 30-latka ubiegała się o udział w tegorocznej Eurowizji. Jej występ z piosenką zespołu Abba nie zachwycił jednak jurorów. Mimo to, Maja ma całkiem spore grono fanów. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 80 tysięcy osób, a to niemało. Tam Hyży regularnie wrzuca swoje uśmiechnięte selfiaki.

Artem Furman wygrał "X Factor", a teraz gra na ulicy

Zobacz wideo

Maja Hyży na Instagramie

Z okazji tłustego czwartku wiele gwiazd pochwaliło się zdjęciami ze słodkościami. Maja Hyży wyłamała się ze schematu i w zamian pokazała swoje zdjęcie w koronkowej koszuli nocnej. Zmysłowe selfie gwiazdy zauroczyło jej obserwatorów.

 

W komentarzach zawrzało.

Jesteś tak naturalnie piękna, że nie można oderwać od Ciebie oczu, Maju.
Ale prześliczna i zmysłowa - piszą obserwatorzy Hyży.

Fani zwrócili też uwagę na tatuaż gwiazdy na mostku. Odważna dziara, ale niepierwsza na ciele Mai. Wokalistka regularnie przyozdabia swoje ciało nowymi malunkami.

Od rozwodu z Grzegorzem Hyżym wokalistka strzeże swojej prywatności. Przy okazji minionych walentynek zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciem ze swoim partnerem. Pokazała go wówczas po raz pierwszy. Już wcześniej dawała do zrozumienia, że jest zakochana. Wrzuciła nawet fotkę  w białej sukni. Póki co nie zanosi się, jednak na to, żeby zakochani mieli stanąć na ślubnym kobiercu. A może trzymają datę ewentualnej ceremonii tylko dla siebie?