Caroline Flack nie żyje. Zaledwie dzień przed śmiercią opublikowała zdjęcie z ukochanym psem

Caroline Flack dzień przed śmiercią była aktywna w mediach społecznościowych. Jej ostatni post chwyta ze serce.

Caroline Flack zaledwie dzień przed tragicznym wydarzeniem opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie. Post został udostępniony po ponad dwumiesięcznej przerwie. Przypomnijmy, że Caroline zmarła w sobotę 15 lutego w wieku 40 lat.

Zobacz wideo Nikt nie wie, w jaki sposób zmarły te gwiazdy:

Caroline Flack nie żyje

Ostatni post, który prezenterka zmieściła w piątek na swoim intagramowym profilu, przedstawiał kolaż zdjęć z jej ukochanym pieskiem, buldogiem francuskim Ruby. Zdjęcie podpisała tylko emotikoną serca. Możliwość komentowania pod tym postem została wyłączona.

 

Natomiast w środę wieczorem Caroline była widziana ze znajomymi na ściance wspinaczkowej w The Castle Climbing Centre w Londynie. Na opublikowanym przez jej przyjaciółkę wideo możemy zobaczyć radosną i chichoczącą gwiazdę, która próbuje wspiąć się na ściankę. 

Caroline FlackCaroline Flack Caroline Flack Instagram

Przyczyny śmierci gwiazdy nadal nie są znane. Jak podaje portal "Daily Mail" prawdopodobnie było to samobójstwo. Caroline miała problemy ze zdrowiem psychicznym i zażywała leki przeciwdepresyjne.

Śmierć Caroline potwierdził prawnik jej rodziny, zamieszczając oświadczenie.

Możemy potwierdzić, że nasza Caroline zmarła dziś, 15 lutego. Chcielibyśmy, aby prasa szanowała prywatność rodziny w tym trudnym czasie - czytamy.

Brytyjski program "Love Island", w którym Caroline pracowała, również zamieścił kondolencje.

Caroline była ukochanym członkiem zespołu "Love Island". Jej rodzinie i przyjaciołom przesyłamy kondolencje.

Po śmierci Caroline wielu fanów zwróciło się do brytyjskich mediów, aby znieśli show "Love Island". Caroline była trzecią osobą związaną z programem, która prawdopodobne odebrała sobie życie. Byli uczestnicy Mike Thalassitis i Sophie Gradon zmarli w marcu 2019 r. i czerwcu 2018 r.

BO

Więcej o: