Królowa Elżbieta II ma kolejny powód do zmartwień. Jej wnuk się rozwodzi

Rodzina królewska co rusz przysparza królowej nowych zmartwień. Tym razem jej najstarszy wnuk podjął decyzję, że rozwodzi się z żoną.

Brytyjska rodzina królewska nigdy nie uchodziła za świętą, jednak ostatnimi czasy na światło dzienne wychodzi coraz to więcej skandali z ich udziałem. Stojąca na straży tradycji królowa Elżbieta II przez swoich najbliższych ma coraz więcej zmartwień. Jeszcze przed chwilą miała na głowie odejście Harry'ego, a teraz dowiedziała się, że jej najstarszemu wnukowi rozsypało się małżeństwo. Peter Phillips rozwodzi się po 12 latach małżeństwa. 

Peter Phillips się rozwodzi 

Peter Phillips jest najstarszym wnukiem królowej Elżbiety II. Syn księżniczki Anny i Petera Phillipsa wziął ślub z Autumn Phillips w 2008 roku, jednak jak się okazuje, ich małżeństwo to już fikcja. Jak informuje "The Sun", Autumn poinformowała swoją teściową, że chce separacji. Ta była zaskoczona decyzją synowej podobno tak samo jak sam Peter. Tabloid donosi, że do tak odważnej decyzji zainspirowało ją zachowanie księcia Harry'ego i Meghan Markle, którzy zdecydowali się odejść z dworu królewskiego. Do tej pory Pałac Buckingham nie komentuje doniesień o rozwodzie. 

Królowa Elżbieta II opublikowała swojego pierwszego posta na Instagramie. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Zmartwienia królowej Elżbiety II

Królowa miała ostatnio sporo na głowie. Przypomnijmy, że jej wnuczka Zara Tindall zadarła z prawem i zabrano jej prawo jazdy. Co więcej, jej syn książę Andrzej został zamieszany w jedną z głośniejszych afer pedofilskich na świecie. Wisienką na torcie skandali była decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o zrezygnowaniu z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i wyprowadzeniu się do Kanady. Królowa Elżbieta przez lata panowania wyrobiła sobie nerwy ze stali, a, jak widać, nawet w tak sędziwym wieku rodzinka jej nie oszczędza.  

RG