Margot Robbie w skórzanych spodniach i białej bluzce polskiej projektantki. Cena zwala z nóg

Magda Butrym jest jedną z ulubionych projektantek Sary Boruc, jednak jak się okazuje, jej ubrania podobają się również światowym gwiazdom. Jej najnowszą klientką została Margot Robbie.

Margot Robbie jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Już dwukrotnie była nominowana do Oscara. Dzięki rolom w hitowych produkcjach jak: "Wilk z Wall Street", "Tarzan: Legenda", "Legion samobójców" oraz "Pewnego razu... w Hollywood" ugruntowała swoją pozycję w światowym show-biznesie na dobre. Co za tym idzie, może swobodnie przebierać w propozycjach, nie tylko filmowych. Niejeden projektant chciałby, żeby nosiła jego kreacje, bo dzięki temu mógłby liczyć na wzrost sprzedaży. Teraz takim sukcesem może pochwalić się Magda Butrym. Okazuje się bowiem, że amerykańska aktorka postawiła na komplet jej projektu.

Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt oraz Quentin Tarantino z żoną na premierze. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Margot Robbie w stylizacji Magdy Butrym 

Margot Robbie kilka dni temu została przyłapana przez paparazzi, gdy wychodziła z luksusowej nowojorskiej restauracji "The View". Aktorka miała na sobie brązowy płaszcz, skórzane spodnie z wysokim stanem i białą bluzkę. Okazuje się, ze spodnie i właśnie bluzka pochodzą z kolekcji polskiej projektantki Magdy Butrym. 

Zajrzeliśmy do sklepu internetowego projektantki, aby sprawdzić dostępność wybranych przez aktorkę ubrań, a także ich cenę. Skórzane spodnie "Wembley" są jeszcze dostępne, co nie dziwi. Kosztują aż 6 tys. zł. Podobnie jest z białą bluzką "Larisa", za którą trzeba zapłacić 2,5 tys. zł. Musimy przyznać, że Margot wygląda świetnie w tym zestawieniu, a nas najbardziej cieszy, że światowa gwiazda postawiła na naszą rodzimą markę. Magdzie Butrym gratulujemy!

RG

Więcej o: