Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Żona Grześka pochwaliła się nową fryzurą

Ania Bardowska zdecydowała się na drobną metamorfozę. Na Instagramie pochwaliła się nowym kolorem włosów i uczesaniem. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Ania i Grzesiek Bardowscy to zdecydowanie najpopularniejsza i najbardziej lubiana para z show "Rolnik szuka żony". Grzesiek zgłosił się do show, by znaleźć żonę i udało mu się! To właśnie tam poznał Anię i z nią wziął ślub oraz założył rodzinę. Para ma synka Jasia, a niedawno powitała na świecie drugie dziecko - córeczkę Liwię, a Ania już aktywnie działa w sieci.

Anna Bardowska zdradziła imię córki

Zobacz wideo

Ania Bardowska pochwaliła się nową fryzurą

Ania jest uwielbiana przez internautów -  jej profil na Instagramie obserwuje aż 158 tysięcy osób! Rolniczka chętnie pokazuje kulisy życia i swoją codzienność na wsi. Na jej profilu oczywiście nie brakuje rodzinnych zdjęć z Grześkiem i dziećmi. Tym razem zdecydowała się zaprezentować drobną metamorfozę. Rolniczka zdecydowała się pofalować włosy, a także znacznie je rozjaśnić.

Ania BardowskaAnia Bardowska Instagram/ania.bardowska

Wiele wskazuje na to, że Ania chce zostać blondynką. Na razie żona rolnika zdecydowała się na bardzo modne sombre, które jest gorącym trendem we fryzjerstwie i polega na rozjaśnianiu włosów w taki sposób, by wyglądało naturalnie i pozwalało na mało kontrastowe przejście pomiędzy naturalnymi włosami u nasady, a rozjaśnianymi na końcach.

Szkoda, że Ania nie opublikowała zdjęcia z przodu, bo jesteśmy pewni, że blond i fale doskonale do niej pasują. A wam podoba się rolniczka w takim wydaniu? A może wolicie Anię Bardowską w ciemnych włosach?

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.