Telekamery 2020. Anna Starmach schudła dwa rozmiary, ale kreacja skutecznie to zasłoniła. Ta sukienka nie była dobrym wyborem

Anna Starmach na Telekamery 2020 wybrała niebanalną suknię. Kreacja od Violi Piekut rzucała się w oczy. Czy jednak odpowiednio podkreśliła figurę Staramach? Naszym zdaniem niekoniecznie.

Anna Starmach wraz z mężem pojawiła się na tegorocznej gali Telekamery 2020. Oboje pozowali na czerwonym dywanie i nie szczędzili sobie czułości (zdjęcia w naszej galerii). Uwagę zwraca jednak kreacja prezenterki. Różowa suknia nie podkreśliła jej nowej sylwetki. Warto też nadmienić, że krojem przypominała te, które pojawiają się w świecie disneyowskich animacji. 

Anna Starmach w różowej sukni

Anna Starmach miała szansę zdobyć statuetkę Telekamery w kategorii Juror (ostatecznie nagrodę otrzymali Baron i Tomson). Nic więc dziwnego, że gwiazda "MasterChef Polska" brylowała na czerwonym dywanie. Trzeba przyznać, że Starmach wyróżniała się na tle innych gwiazd. Wszystkiemu winna była jej stylizacja, a dokładnie balowa suknia od Violi Piekut. 

Kreacja Starmach miała ciekawy kolor, bo nietypowy odcień ciemnego różu, wpadający w fuksję. Uroku i elegancji z pewnością dodawał całości zamszowy czarny, pas na poziomie talii. Na tym jednak koniec komplementów. Suknia nie podkreśliła nowej figury Starmach. A szkoda, bo po ciąży prezenterka schudła aż o dwa rozmiary. Sama przyznała to w rozmowie z "Fleszem":

Nigdy się nie ważę i nie jest to kokieteria. Na pewno schudłam o dwa rozmiary i teraz mogę nosić moje ukochane sukienki w rozmiarze 36. Sekret? Wystarczyło zmienić nawyki żywieniowe! Wcześniej piłam za dużo kawy, a zdecydowanie za mało wody, jadłam nieregularnie, często w pośpiechu. Dziś śniadanie to mój poranny rytuał – najczęściej przygotowuję sobie moje supermusli z dodatkiem miechunki, jagód goji, morwy czy chia lub jogurt z jagodami acai czy maqui – i doceniam chwile, kiedy mogę je zjeść z mężem i moją córką. Właśnie ze względu na Jagnę zaczęłam znów eksperymentować w kuchni i gotowanie sprawia mi frajdę - powiedziała. 

Telekamery 2020. Anna Starmach jak księżniczka?

Suknia Starmach miała też charakterystyczne bufki na ramionach. To właśnie one sprawiały, że kreacja przypominała te rodem z filmów animowanych Disneya. Nie umknęło to też uwadze internautów, którzy pod ostatnim instagramowym postem gwiazdy zostawili mnóstwo komentarzy:

Księżniczka Disneya. 
Jak Śnieżka - pisali. 

Swoje trzy grosze dorzuciła też Viola Piekut:

Kochamy Cię, nasza piękna Księżniczko - napisała projektantka sukienki. 
 

Naszym zdaniem kreacja jest nieco kiczowata, ale jak powszechnie wiadomo z gustami się nie dyskutuje. A jak wam podoba się Anna Starmach w takiej odsłonie?

AG

Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Zobacz wideo