Telekamery 2020. Anita Werner przyszła z partnerem. To uznany dziennikarz. Para okazywała sobie czułość nawet na ściance

Chcociaż Anita Werner należy do grona dziennikarzy, którzy nie afiszują się ze swoją miłością, to na Telekamerach towarzyszył jej partner, Michał Kołodziejczyk.

Anita Werner to prezenterka telewizyjna, znana głównie z programów informacyjnych stacji TVN. Dziennikarka jest profesjonalistką, która wyraźnie oddziela życie zawodowe od prywatnego i nie udziela się w mediach społecznościowych ani nie bryluje na salonach. Czasami jednak fotografom uda się ją przyłapać z partnerem na ważnych wydarzeniach, choćby na wrześniowym Balu Fundacji TVN. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, na galę telekamer przyszła z partnerem

Anita Werner przyszła na Telekamery z partnerem

Anita Werner pojawiła się na tegorocznej gali rozdania Telekamer. Postanowiła, że podczas wydarzenia towarzystwa dotrzyma jej młodszy o dwa lata partner, Michał Kołodziejczyk. Przystojny wybranek prezenterki jest uznanym dziennikarzem sportowym, laureatem wielu nagród.

Telekamery 2019Telekamery 2019 KAPIF

Jak już wspominaliśmy, swój debiut na salonach para zaliczyła na ubiegłorocznej gali rozdania telekamer. Dziennikarze byli wtedy nieco powściągliwi w okazywaniu sobie uczuć, a na ściance Anita Werner pozowała sama. W tym roku prezenterka i jej ukochany wydają się być na tyle pewni swoich uczuć i dumni ze swojej miłości, że w obecności fotografów trzymają się nawet za dłonie.

Na gali rozdania Telekamer Anita Werner nie rozczarowała swoich fanów i jak zawsze zaprezentowała się świetnie w stonowanej stylizacji. Dziennikarka wyglądała z klasą, a w swojej kreacji i fryzurze przypominała posągową Charlize Theron.

Trzeba przyznać, że para wygląda na bardzo szczęśliwą. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć im dużo miłości!

JP

Sekretne śluby gwiazd. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo
Więcej o: