Telekamery 2020. Michał Malitowski pierwszy raz na gali z nową żoną. Nie brakowało czułych gestów i spojrzeń

Michał Malitowski był obecny na gali Telekamery 2020. Na uroczystość zabrał swoją nową żonę. Jak się prezentowali? Tylko spójrzcie.

Michał Malitowski pojawił się na gali Telekamery 2020. Juror "Tańca z Gwiazdami" nie był jednak sam. Towarzyszyła mu bowiem żona, Yuliya Phillips, którą poślubił na początku tego roku (więcej na ten temat TUTAJ). To pierwsze wspólne wyjście małżonków na imprezę branżową. 

Telekamery 2020. Michał Malitowski wpatrzony w żonę

Michał Malitowski i Yuliya Phillips nie należą do ludzi, którzy pilnie strzegą swojej prywatności. Oboje opublikowali na swoich Instagramach zdjęcia ze ślubu i przyjęcia weselnego. Widać też, że nie kryją przed światem swojego uczucia. Nic więc dziwnego, że na czerwonym dywanie i podczas gali Telekamer nie mogli się od siebie oderwać. Nie szczędzili sobie czułości. Nie zabrakło więc pocałunków, gorących spojrzeń czy bardziej subtelnych gestów, jak trzymanie się za ręce. Nie ma wątpliwości - ich uczucie kwitnie. 

Telekamery 2020. Michał Malitowski cały na...czarno

Trzeba przyznać, że oboje wyglądali bardzo szykownie. Michał Malitowski postawił na klasykę - czarny garnitur z satynowymi wykończeniami, ciemny krawat, białą koszulę oraz przepiękne zamszowe pantofle. Na czarno nosiła się również jego wybranka. Yuliya Phillips wybrała bowiem długą, czarną, lśniącą suknię i ciemne dodatki. Kreacja rzucała się w oczy - wszystko przez odważny dekolt i równie mocne rozcięcie na nodze. 

A jak wam podobają się małżonkowie w takiej odsłonie? My uważamy, że ich pierwsze wspólne wyjście na czerwony dywan można zaliczyć do udanych. Czekamy na kolejne. 

AG 

Taniec z Gwiazdami - Iwona Pavlović o odejściu Michała Malitowskiego i jego potencjalnym następcy

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
Telekamery 2020. Michał Malitowski pierwszy raz na gali z nową żoną. Nie brakowało czułych gestów i spojrzeń
Zaloguj się
  • isabel2020

    0

    przygnębiony człowiek ???? poważnie ??? manipulacja tak ... w którym świecie jest zawalenie, jak opisuje to na Facebooku, tak szybko wychodząc z pseudo-depresji, pobierając się zaraz po nim ??? co się dzieje z jego córką? matka jej córki ??? Tym lepiej, że nie wydaje się traumatycznie, aby ciągle pić szampana i dotykać piersi swojej nowej żony na Instagramie !!!!! Po prostu człowiek, który nie mógł znieść mojego światła na niego i zrekompensować to bimbo. To naprawdę urojenia do tego stopnia, że ​​wierzą, że każdy połknie własne złudzenia !!!!

  • salome123

    0

    Dobrze, że przynajmniej wziął się za kobietę w swoim wieku, a nie taką, która mogłaby być jego córką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX