"Rolnik szuka żony". Natalia pokazała nowego partnera. Sławomir może być zazdrosny. "Już się kawaler znalazł?"

Losy 25-letniej Natalii w popularnym programie "Rolnik szuka żony" przyciągały przed telewizory tysiące fanów. To właśnie ją odbiorcy widzieli u boku Sławomira Banasiaka - rolnika, który zgłosił się do show Marty Manowskiej, aby znaleźć miłość. Ku zaskoczeniu i zdziwieniu telewidzów, Sławomir pozostał obojętny i nieczuły na czar Natalii. Wybrał inną kobietę. Okazuje się jednak, że Natalia szybko znalazła pocieszenie. Na Instagramie pokazała wymowne zdjęcie!

"Rolnik szuka żony" miał pomóc uczestnikom w znalezieniu miłości. Sławomir Banasiak szukał, szukał... i niestety nie odkrył wymarzonego uczucia. Trzeba przyznać, że mężczyzna miał spory wybór wśród zgłaszających się kandydatek. Jedną z nich była 25-letnia Natalia, z którą widzowie chętnie łączyli rolnika. Fani twierdzili, że to właśnie ona idealnie pasuje do uczestnika programu. Ten zdecydował jednak, że to Marta pójdzie z nim dalej przez życie. Ich droga jednak szybko się skończyła... 

Pamiętacie, które pary z "Rolnika..." przetrwały próbę czasu?

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Natalia ma nowego partnera

Natalia to pochodząca z Pomorza 25-latka, która napisała szczery list do jednego z uczestników "Rolnika...". Serce młodej kobiety skradł 36-letni Sławomir, jednak mężczyzna nie odwzajemnił jej uczucia. Wybrał Martę, z którą rozstał się zaledwie kilka tygodni po zakończeniu programu. 

O tym, co dzieje się u Natalii, wiemy z jej instagramowego konta. Kobieta opublikowała wymowne zdjęcie, na którym widać tajemniczego mężczyznę. Choć Natalia nie zdradziła wprost, że jest to jej nowy ukochany, potwierdziła spekulacje fanów swoją reakcją na ich komentarze. 

 

25-latka pochwaliła się widokiem polskiego morza i wyznała, że właśnie tam spędza swój wolny czas. Największą uwagę przykuł jednak odwrócony tyłem mężczyzna. Internauci wprost zapytali, czy jest to nowy wybranek kobiety: 

A co to za sympatia z tyłu? 
Już się kawaler znalazł?

Natalia nie odpowiedziała na zadane pytania, ale polubienie przez nią jednego z komentarzy, może świadczyć o tym, że podejrzenia fanów są słuszne. Kobieta zareagowała "serduszkiem" na wpis fanki o treści "Jest i on". 

Pod opublikowanym postem pojawiło się sporo pozytywnych opinii na temat nowego związku Natalii, a sympatycy kobiety życzyli jej szczęścia z kolejnym partnerem. 

BWO